Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zizu5 kérdése:

Mit tegyek? Hogyan lehet elfejteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve vége és nem is beszélünk, és egyszerűen nem tudom elfelejteni, mert amikor megyek az utcán vagy kocsiból látok egy hasonló lányt már görcsbe rándul a gyomrom és nagyon hiányzik az életemből.Már találkoztam persze más lányokkal is de nem érzek egyik iránt sem semmit, újra kezdeni már nem lehet sajnos mert semmiféle érdeklődés már nincs felém az extől. Kérem ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom, persze normális válaszokat szeretnék! Köszönöm!

2013. máj. 23. 00:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az idő majd megoldja. Meg te mondtad, hogy egyáltalán nem érdeklődik feléd, akkor mégis mi mást tudnál tenni?!
2013. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez annyira édes! De most komolyan! Tényleg nagyon szimpatikus, hogy ilyen mélyérzésű pasi vagy a mai világban, ahol már mindenki csak d*gni akar és sokuk alig veszi emberszámba a nőt.

Sok dolgot valóban nem tehetsz, mert ha minden rá emlékeztet, akkor úgyis úton-útfélen megsajdul a szíved. Szerintem ne is akarj ennyire túl lépni rajta, inkább csak élj a mának, élvezd az élet apró örömeit és ha szerencséd van, egyszer csak jön egy másik lány, akibe bele is szeretsz. Ne erőltesd a dolgot! Hagyd, hogy szépen elmúljon a szerelem, a maga idejében, amikor már kész rá a szíved, hogy tovább lépjen!

Ha pedig ennyire frusztrál a dolog, állj neki ismerkedni, hátha szembe jön veled az a lány, aki "meggyógyít"! :)

2013. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igyàl sokat, mindegy mit.. A lényeg, hogy legyen benne alkohol.
2013. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az alkohol sajnos nem segített ...:(
2013. máj. 23. 00:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak az a másik bajom is jó várom hogy az idő meggyógyítson csak ahogyan éltem mikor mellette voltam és most meg nyoma sem látszik apró dolgok,de mégis zavaróak számomra például szobám rendbe tétele ruhák elpakolása stb szóval össze szedettebb voltam most meg szétszórt is az elején gondoltam még hogy vele jár,de egy éve lassan ez így már nem jó:S
2013. máj. 23. 00:48
 6/18 anonim válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, már fél éve.

Nekem esélyem sincs már újra találkozni vele, mégsem tudom túltenni magam rajta. Szétszórt vagyok, semmi nem tud lekötni. üdv.: egy lány.

2013. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy massziv lerészegedés segit valamelyest. Vagy másik nő.
2013. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a lány szakított?:S

Mert ha mondjuk te, vagy közös megegyezés, akkor lehet, hogy megkereshetnéd, hogy rájöttél, h mit veszítettél stb! Ha viszont a lány, és tényleg nem érdeklődik felőled, akkor sajnos nincs mit tenni!:(

Előbb utóbb lesz valaki, akiben megtalálod azokat a dolgokat, mint a volt barátnődben. Sőt, lehet, hogy sokkal jobb lesz:) Ehhez sajnos viszont türelem kell, és nem szabad bezárkózni!

2013. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fel kell dolgozni, újra átgondolni az össze jó és rossz élményt, a tanulságokat, hogy miért volt szép és az okokat amim miatt vége lett. Azután belátni, hogy nem voltatok egymáshoz valók, hiszen okkal lett vége és rosszabb lett volna ha együtt maradtok hiszen nem működött. Amint ez megvan lassan múlni kezd a rossz érzés és marad a szép emlék, és továbblépsz ahogyan kell.
2013. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen a lány szakított,de nem tudom ennyit nem szenvedtem még lány miatt és ez már sok de valahogy nem tudok kimászni belőle..
2013. máj. 23. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!