Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Neked ez hogy esne? Az se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked ez hogy esne? Az se érdekelné, ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon összevesztünk. Hülyeséget csinált és rosszul reagáltam a dologra. Magyarázatot vártam a tettére, de ő azt mondta túl reagáltam a dolgot és nem akar veszekedni velem. Ha nem bízok benne inkább szakítsak vele. (Egy másik nő miatt borultam ki. kiderült hogy a csaj írogatott/nyomult páromra. Párom pedig ahelyett, hogy megmondta volna hogy van barátnője válaszolgatott a csaj üzenetire. Nem jön be neki a csaj és nem kellene neki, de nagyon kiborultam és még párom tetézte azzal, hogy azt mondta azért nem mondta a csajnak, hogy vagyok neki, mert nem kérdezte) Szerinte nem bízok benne és alaptalanul féltékenykedek, vádaskodok.

Kérdeztem, hogy ez ilyen könnyen fogadná? És 2 év után, ilyen könnyen lemondana rólam? Azt mondta, hogy ő nem akar veszekedni és ha én szakítani akarok, akkor elfogadja és beletörődik, de ne vádaskodjak.

Nem fog könyörögni és elenged.

Ez nem azt jelenti, hogy kicsit se szeret? Az se érdekli, ha szakítanék vele?



2012. ápr. 12. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
De eléggé úgy hangzik.... kérdés mennyire gondolja komolyan amit mond. Én próbaként összecsomagolnék, ha akkor se szól semmit, akkor nem is fogsz hiányozni neki :(
2012. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem magadtól is tudod a választ.


Nem mondja el lányoknak akik nyomulnak rá, hogy vagy neki; könnyen lemond a kapcsolatotokról = nem is igazán érdekled öt már.

2012. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ez nem azt jelenti, hogy kicsit se szeret? Az se érdekli, ha szakítanék vele?"


Nem feltétlen.

"és rosszul reagáltam a dologra"-ha ezt belátod és azt is belátod,hogy nem történt semmi,akkor miért nem viselkedsz ennek tükrében?Tegyél most már pontot a dolog végére és inkább arra koncentrálj,hogy javíts a kapcsolatodon,hogy ilyen legközelebb ne fordulhasson elő.Beszéljétek át nyugodt hangnemben,kulturáltan,megoldást keresve,majd zárjátok le.Amennyiben erre nem vagy képes,akkor érdemes elgondolkodni a szingli léten.

2012. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:

"Azt mondta, hogy ő nem akar veszekedni és ha én szakítani akarok, akkor elfogadja és beletörődik, de ne vádaskodjak."

ebből egyértelműen lejön, hogy hosszú távon semmi értelme ezzel a fickóval bármit is tervezni. minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, veszekedések, amiket nem lehet elkerülni, főleg ha már komolyabb dolgok is bekerülnek a képbe (karrier, család).


az megy hogy: "Nem jön be neki a csaj és nem kellene neki" szerintem csak kifogás, amivel magát mentette.


biztos rossz neked ezt látni/olvasni, de jobb lesz neked nélküle.

2012. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján keress mást szerintem.
2012. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól belédmagyarázta, hogy rosszul reagáltál. Ne legyél ilyen befolyásolható. Szerintem próbáld ki, hagyd el. De mondd, hogy nem a csaj miatt, hanem a viselkedése miatt. Csak jól jöhetsz ki belőle. Ha tényleg szeret, teperni fog, hogy visszaszerezzen, és talán még figyelmesebb is lesz. Ha nem teper, akkor legalább tudod, hogy nem érdemes időt pazarolni rá.
2012. ápr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg, hogy ott hagyod..

Velem is történt már hasonló eset. Párom ugyanezt mondta, hogy nem érdekelné, ha szakítanánk, ellenne nélkülem is.. Mondom oké.. Bementem szobába, összecuccoltam, és elindultam.. Még kb a házból se léptem ki, már sírt, hogy ne hagyjam ott.. Bocsánatot kért stb.. Azóta tök jól megvagyunk (3éve :)

2012. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!