Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen társ lennék az életben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társ lennék az életben? Érdekelne a véleményetek lányok.

Figyelt kérdés
Jó kedvű, humoros fiú vagyok. Szeretek jókat beszélgetni, és mások kínját-baját meghallgatni, ha akad. Segítőkész vagyok, sokszor mások problémáját előrébb helyezem a sajátomnál. Utálom a rendetlenséget. Úgy neveltek, hogy nem szégyen a házi munka. Mindent elvégzek, kivéve a főzést meg a mosást , mert ahhoz nem értek. Szeretek olvasni, és nagyokat sétálni esténként. Nem iszok, és nem cigizek. Szóval egészségesen élek, de sportolni nem nagyon szeretek, nézni főleg nem. Szeleburdi vagyok, de ezen én csak jókat röhögök, főleg azok akik engem ismernek. Szeretnék mindent megadni majd a feleségemnek,hogy ne szenvedjen semmiből sem hiányt. Utálom az olyan embereket, akik el vannak szállva maguktól, az ilyen ki vagyok-mi vagyok stílust, ja meg az ingyen élő celebeket. Alekoszt , meg hasonlók. Röviden ennyi. Nem volt komoly kapcsolatom. Még nem nőt be a fejem lágya. Szépen lassan kezd már. Nem érdekel olyan vélemény, hogy jaj nézd 22 éves, és nincs még barátnője, ha ilyent mondanak, akkor az egyik fülemen be, másikon ki. Nem érzem magam még készen ilyen téren. Mondhatjuk azt is, hogy későn érő típus vagyok, de előttem még az egész élet. Nem fog semmi sem kimaradni.....
2012. márc. 12. 03:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem tartom magam butának. Nem voltam rossz tanuló. Az egyetembe is bele vágtam , majd meg lássuk, hogy mi sül ki belőle. Előbb sajnos nem tudtam bele vágni, mert az anyagi helyzetem nem engedte meg.
2012. márc. 12. 03:37
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Milyen egyetemre mentél volna, ha suk-sükölsz? Egyébként meg főzni megtanulhatnál!
2012. márc. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te most önmegerősítést szeretnél kapni arra milyen fain srác vagy? :D

Én úgy gondolom, ha valaki ismeri a korlátait és ennek ellenére szereti önmagát és biztos önmagában, az nem tesz fel ilyen jellegű kérdést.

Hogy te milyen társ lennél vagy leszel az életben erre csak az tud majd hitelesen válaszolni aki veled élni fog. Elvégre lakva ismeri meg egymást az ember. :-)

Bocsánat ha megbántottalak, de ilyen kérdések mellett nem tudok szó nélkül elmenni.

2012. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

:) Nekem tuti bejönnél!Bár főzni megtanulhatnál pár dolgot és egy mosógépet elinditani kb egy perc!

Valahogy az én pasim is ilyen mint te!És mindenki azt mondja én milyen jól kifogtam :)

2012. márc. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
biztos aranyos vagy
2012. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ahha... és most a negatívumokat is légyszíves ;)
2012. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Langyi vagy?
2012. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát hozzám tuti nem illenél, de lesz majd olyan lány, akihez igen:) 21/L
2012. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

azért kiváncsi lennék, hogy mások hogy látnak...esetleg mi lenne, ha nem csak azokat a tulajdonságokat irnád le, amikról azt gondolod, hogy jó...henm a rosszakat is?:) biztos vagyok benne,hogy akad pár:)

23L

2012. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez most egy burkolt társkeresés? Mellesleg írhatnál pár negatívumot is magadról, meg a külsődet sem írtad le.

Most lehet hazudozni csajok, hogy a külső nem számít, csak a belső. Igen is számít, még akkor is, ha nem mondjuk ki.

Igaz az én barátom sem egy adonisz, sőt pocija is van, viszont jóképű és ad magára, igényes a megjelenése.


Ha mind igaz amit leírtál belsőleg jó pasi lehetsz, főzni tényleg megtanulhatnál.

2012. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!