Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen társ lennék az életben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társ lennék az életben? Érdekelne a véleményetek lányok.

Figyelt kérdés
Jó kedvű, humoros fiú vagyok. Szeretek jókat beszélgetni, és mások kínját-baját meghallgatni, ha akad. Segítőkész vagyok, sokszor mások problémáját előrébb helyezem a sajátomnál. Utálom a rendetlenséget. Úgy neveltek, hogy nem szégyen a házi munka. Mindent elvégzek, kivéve a főzést meg a mosást , mert ahhoz nem értek. Szeretek olvasni, és nagyokat sétálni esténként. Nem iszok, és nem cigizek. Szóval egészségesen élek, de sportolni nem nagyon szeretek, nézni főleg nem. Szeleburdi vagyok, de ezen én csak jókat röhögök, főleg azok akik engem ismernek. Szeretnék mindent megadni majd a feleségemnek,hogy ne szenvedjen semmiből sem hiányt. Utálom az olyan embereket, akik el vannak szállva maguktól, az ilyen ki vagyok-mi vagyok stílust, ja meg az ingyen élő celebeket. Alekoszt , meg hasonlók. Röviden ennyi. Nem volt komoly kapcsolatom. Még nem nőt be a fejem lágya. Szépen lassan kezd már. Nem érdekel olyan vélemény, hogy jaj nézd 22 éves, és nincs még barátnője, ha ilyent mondanak, akkor az egyik fülemen be, másikon ki. Nem érzem magam még készen ilyen téren. Mondhatjuk azt is, hogy későn érő típus vagyok, de előttem még az egész élet. Nem fog semmi sem kimaradni.....
2012. márc. 12. 03:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a sok választ. Nem egó fényezés céljából írtam le, amit leírtam, csak kíváncsi voltam, hogy a leírás alapján milyen embernek gondoltok engem. Én is emberből vagyok, szóval én sem vagyok tökéletes. Lusta ember vagyok, ha valami nem sürgős, akkor szeretem halasztgatni. Imádok aludni. Egyesek szerint néha gyerekesen viselkedek.....Nem vagyok egy bátor ember. Nehezen nyílok meg az emberek előtt....
2012. márc. 12. 12:18
 12/18 anonim ***** válasza:
Tök olyan vagy,mint én.Én sem tudom,milyen társ lennék,úgyhogy nincs válasz.
2012. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, csak megtanultam már olvasni a sorok között.


Mivel nem írtál a barátaidról, így valószínűleg nincsenek barátaid. Nem jársz szórakozni, és nem iszol alkoholt, mert nincs kivel eljárnod. Nem nőtt be a fejed lágya, ez kb azt jelenti, h képtelen vagy az önálló életre. Tisztaságmániás vagy, kicsit meleg beütéssel, emellett valószínűleg enyhén el is lehetsz hízva, ezért sem sportolsz. Igenis frusztrál, hogy nincs barátnőd, mert ellenkező esetben nem írtad volna ki a kérdést, illetve nem írtad volna külön bele, hogy nem érdekel azoknak a véleménye akik számon kérik, hogy nem volt még hosszú kapcsolatod. Valószínűleg nem nézel ki túlságosan jól, mert akkor írtál volna arról, hogy milyen magas vagy, hány kiló, milyen színű a szemed, stb.


Bocsánat ezért a kommentért, lehet, hogy a fele sem igaz, de nekem ez jött le abból, amit írtál.

2012. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző:Nem biztos,hogy csúnya,én sem vagyok az,mégsem volt komoly kapcsolatom még.Nekem csak annyi tűnt fel,hogy régen csövesen öltözködtem,nagyon ronda volt a hajam is,töredezett,ráadásul össze vissza volt festegetve,mindenféle színű volt,szőkétől kezdve a vörösön át a barnától a feketéig,és mellesleg többször lenőtt,amire ráfestettem.És szakadt farmerbe is jártam,elég feltűnő jelenség voltam.Még volt egy piercingem is a szemöldökömben:)És még így is tetszettem valakinek:)Úgyhogy nincs reménytelen eset:)
2012. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátom szerintem egy papucs férj lennél akit a társa megcsalna minden adandó alkalommal,a szexuális életed valószínűleg egyszínű unalmas.A nők azt szeretik akiért szenvedni kell,aki trófea mások szemében.Szeretnél mindent megadni a párodnak,kérlek csak ésszel nem tudhatod kit fogtál ki.
2012. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy negatívumokat nem is tudunk rólad mondani,hisz te sem soroltál fel egyet sem. A főzés meg a mosás nem számít negatívumnak, hisz az elsősorban inkább a nőkre vár. Csupa jót írtál magadról, de a rossz tulajdonságaidat nem ismertük meg.
2012. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Olvasd már el akkor a kommentjét te vakegér.
2012. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Normálisnak tűnsz, bár az, hogy ezt itt kell kérdezned, tényleg alacsony önbizalomról árulkodik. (ami nem mindig baj, még cuki is tud lenni.) Főzni meg mosni pedig nagyon könnyű megtanulni :)
2012. márc. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!