Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Legyek vele közömbös, és tegyek úgy mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés

Januárban voltam egy buliban, ahol volt 2 srác.Az egyikkel jobban megismerkedtem, összejöttünk, a másikkal csak beszélgettünk néha.Mindketten unokatesómnak is ismerősei, szóval volt közös pont.Mióta szakítottunk a sráccal, a másikkal eléggé eltávolodtunk egymástól, nem is beszéltünk nagyon.Viszont most pár napja, mindig ír és keres.Pénteken lesz egy buli, ahol ő is ott lesz.Már mondta, hogy szeretné ha kicsit ott is együtt lennénk, és nem csak a baráti körünkkel foglalkoznánk.Ez eddig tényleg tök jó.Nagyon örültem neki.A gond ott kezdődik, hogy unokatesóm elmesélte, hogy ezzel a sráccal smárolt szombaton.Igaz, hogy ittak előtte...de nekem ez akkor is fura.Unokatesóm a legjobb barátnőm, tudta jól hogy bejön nekem ez a srác.Akkor miért csinálta?Ráadásul a srác is tudja nagyon jól hogy jóba vagyunk.Tényleg csak pia miatt volt?Nem lenne gáz, ha most meg már nálam próbálkozna?Nekem tényleg nagyon tetszik, és bele is mentem volna, de így ezek után már nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet.Olyan szarul érzem miatta, pedig tudom hogy nem nekem kéne ezen rágódnom, de mégis..

Pénteken ha találkozzunk, hogy viszonyuljak hozzá?Hagyjam inkább, és majd lesz más?Vagy csináljak úgy mintha semmiről nem tudnék?

Köszönöm előre a válaszokat..17/L


2012. ápr. 3. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme lenne úgy tenni mintha nem tudnál semmiről. Azt amúgy is megérzi az ember a másikon, ha vmi nem stimmel.

Én a helyedben nem erőltetném a csávót. Ezt pasiként mondom. A csávó elvileg nagyon jól tudta h mi a szitu, unokatesódról nem is beszélve. Olyan nincs h az alkohol miatt, ezt jól jegyezd meg. Ha vki azt mondja h "jaj az csak azért történt mert az alkohol", akkor hazudik. Olyan nem létezik h vki az alkoholtól smároljon. Gondolj csak bele, ha azt állítja h fullra itta magát, akkor nem h smárolni nem tudott volna, de még 2 lábon megállni sem. Ha azt mondja, h annyit nem ivott azért, akkor meg tudta h hol van és mit csinál, ennyi a magyarázat.

Az ilyen emberekből lesz később a "jajjj, sokat ittam, ezért csaltalak meg mással" típusú emberkék.

Én a helyedben hagynám, persze ez csak az én véleményem:)

2012. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most gondold magad az unokatesód helyzetébe... ott vagy egy sráccal aki tetszik meg minden, neked egyáltalán eszedbe jutna alkohol hatása alatt az unokatesód?
2012. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Unokatesómmal megbeszéltük.Nem haragszom rá, hisz fordított esetben én se hagytam volna ki szerintem...bár ez helyzettől függött volna.

Hagyni fogom akkor a srácot, nem erőltetem..:)

Köszönöm a válaszokat.:)

2012. ápr. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!