Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SRÁCOK! Nagyon érdekelne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Nagyon érdekelne a véleményetek. Ez mennyire számít komoly problémának egy alakuló friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

nem találtam meg a haverjával a közös hangot.attól tartok h a többi haverjával is esetleg ilyen lenne a helyzet,mivel ha a haverjaival találkozik majd úgy h én is vele vagyok, lehet h mindig olyan témák lennének amikhez nem igazán tudok hozzá szólni hiszen ismernem kellene az előzményeket.így kissé kínos h szinte csaknem kukán ülök/állok mellettük(haverja meg is jegyezte neki h milyen furcsa vagyok és csendes,pedig csak a közös téma hiánya volt a probléma).persze h olyan téma van amihez hozzá tudok szólni akkor kinyitom a szám,de az ilyen esetek elenyészőek.

ez a helyzet különösképp azért is zavar,mert alapjába véve sok mindenkivel megtalálom a közös hangot és van h be sem áll a szám.valamint ez nagyon személy függő,mivel van h egy ismeretlennel is kölcsönös szimpátia esetén nagyon jól eltudok dumálni meg akár "baromkodni" is.

attól tartok h ennek a problémának nagy szerepe lesz a kapcsolat alakulásában gátló tényezőként,mivel rendkívül fontos neki a haverjai,barátai véleménye...és ha a többi haverjai is ilyen,akkor valszeg esélyem sincs komoly kapcsolatra vele.

19/L


2012. márc. 19. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha nem tudsz minden témájukhoz hozzászólni. Embere válogatja persze, de ha nagyon fontos neki, hogy a haverjai mit gondolnak, akkor sem tartom valószínűnek, hogy azért "ejtene", mert néhány témához nem tudsz érdemben hozzászólni.


20F

2012. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
butaság, ha normális a barátod, akkor ezzel nem foglalkozik, amúgy nem kell minden témához, hozzászólni, mert az is idegesítő:) ha meg úgy van hozz fel te is nyugodtan témát, és tádá:)
2012. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok,de velem is hasonló volt a helyzet, tetszett egy lány,de folyton a barátnőivel lógott,így kénytelen voltam azokkal is bájologni...borzasztó volt,nekem elhiheted...főleg h némelyiken nagyon látszott h rohadtul nem bírja a képemet, 1ik barátnővel egész jól össze is haverkodtam,de a többin látom,h nem bírnak,végül sztem telebeszéltlk a lány fejét,és már egy ideje levegőnek néz ő is,meg az az 1 barátnő is akivel nagy nehezen összehaverkodtam...:/...na mind1 csak azér írom,mert tudom,mit érzel...
2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nah igen ez baromira jellemző, de inkább a lányokra...én egy haveromnak sem kezdtem szidni a bnőjét, vagy megfúrni a kapcsolatukat mert nem volt szimpi a csaj...és sztem ez nem is annyira jellemző mint a fenti eset... nekem így ment tökre egy 6 éves eljegyzéses kapcsolatom:D
2012. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató,valamint az együttérző válaszokat is.
2012. márc. 19. 19:10
 6/6 Dottorre ***** válasza:

Nem tudom, nekem sokat számít ,hogy a barátaim hogy fogadják el a barátnőm. Mindig is így volt ez. Alapvetően azzal sincs bajom, ha nem fogadják el egymást, csak ne találja ki ,hogy XY-al ne találkozzak, mert neki nem tetszik. Ott szoktam robbanni, és lépni. Ha valaki és az igaz barátaim között kellett választanom valaha, soha nem a nőt választottam. Viszont a haverjaimnak is, bár fontos a véleménye, sosem szakítottam csak azért valakivel, mert nem volt szimpatikus a haveroknak.

25F

2012. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!