Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flörtöljek, vagy legyek közömbös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöljek, vagy legyek közömbös?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki nagyon bejön, de nem tudom, hogy flörtöljek, vagy legyek vele teljesen közömbös. Azt azért tudni kell, hogy a srác tudja magáról, hogy minden csajt megkaphatna, és ezért nem akarok könnyű prédának tűnni. Viszont sokszor szemezünk, meg dumálunk, és szeretném vele éreztetni a dolgokat...

Szerintetek??



2012. márc. 29. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
rakd ki a csecst azt csőő
2012. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 goldenboy13 válasza:
Ha lányod lesz akkor neki ezt fogod tanácsolni?? Legyél vele többet szerintem ha bejössz neki akkor minden jó úton halad :)
2012. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lányom lesz akkor tudni fog magától értelmesen cselekedni.
2012. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem egyél borbansült disznókarajt kaukázusi vegyeskörettel.
2012. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, minek kommenteltek, ha nem vagytok képesek értelmes választ adni-.-"

Nyílván ha tudnám kezelni a helyzetet, akkor nem kérdeztem volna.

2012. márc. 29. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jöttek be "menő" srácok, pont azért mert baromira tudják magukról, hogy minden lányt megkaphatnak. Azt írod tudja magáról, hogy minden csajt megkaphatna, akkor nem biztos, hogy csak veled szemez, és veled flörtöl. Szerintem ő már nagyon jól tudja, hogy neked tetszik. Szóval dönts el ennek tekintetében, hogy így bevállalod-e. Valószínű a döntés úgyis az övé lesz, akar e majd veled járni.
2012. márc. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asdface ***** válasza:
Én flörtölgetnék vele a helyedben és nem hagynám magam elcsábítani. Játsz vele, ahogy ő szokott a lányokkal. Azt ugyis tudni fogod,hogy tényleg komolyan gondolja.
2012. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!