Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Vagy legalábbis nem vagyok közömbös a számára?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy fiú, aki tetszik nekem. Szünetben, mikor ugyanazon a folyosón vagyunk, gyakran észreveszem, hogy néz engem. Nem folyamatosan, de sokszor odakalandozik a szeme rám.. Nem ismerjük egymást, köszönő-viszonyban sem vagyunk.

Facebookon ismerősöm, de még nem beszélgettünk (múlt héten jelöltem be). Pár napja volt a névnapja, és én fb-n felköszöntöttem. Visszaírta, hogy köszi és :D szmájlit írt. Rajtam kívül még páran felköszöntötték, de a legtöbb lánynak csak :) számjlit írt, a fiú osztálytársainak/haverjainak írt még :D -t..

Bocsi, hogy ilyen hülye példát hoztam fel, de légyszi, ne akadjatok ki a facebook miatt.

Szerintetek akkor lehet nála valami esélyem? Köszi a választ előre is!:)


2012. febr. 6. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
talán kezdj el vele beszélgetni, s megtudod, mi az ábra
2012. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen lehet, csak miért nem nekem írsz akkor fb-on bianka???????!!!
2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem biankának hívnak.
2012. febr. 6. 17:19
 4/9 A kérdező kommentje:
de mégis mit írjak neki? élőben meg oda se merek menni hozzá.. semmi ötletem sincs.
2012. febr. 6. 17:20
 5/9 anonim válasza:
akkor andrea
2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem..most komolyan itt fogod találgatni, hogy mi a nevem?:D
2012. febr. 6. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent. Az pedig, hogy néz azért van, mert te folyamatosan lesed őt és ÍGY észreveszed, hogy néha ugyan rád-rád pislant. Viszont ez általában azért van, mert az ember nagyon is érzi, hogy nézik és odafigyel, hogy kíváncsian elkezdi kémlelni a lesőt. Az meg, hogy elmosolyodik azért van, mert leesik neki, hogy bámulod és jól érzi magát. Növekszik az ego, stb...

És nyilván megköszöni neked, hogy felköszöntötted. Pláne úgy, hogy valszeg leesett már neki, hogy lesed és érdekled, pláne, mert még fel is vetted és így akar imponálni, DE nem azért, mert hide huda vagy irántad, hanem csak azért, mert élvezi a szituációt amibe került.

Szóval, ha írsz neki nem fog semmi sem történni, mert már így is sejti... Ennyi. Én amúgy sosem görcsölök ill. görcsöltem ennyit ilyesmiken. Sz*rni kell bele. Írsz neki aztán lesz ami lesz. Ha elhajt akkor elhajtott volna fél év múlva is, viszont akkor nem vergődsz annyit miatta. Ha meg nem utasít el egyből akkor meg sínre raktak a vágányt és van miért izgulni, gondolkodni, képzelődni.. Ennyi.

De ne izgulj. A 20 éves lányok UGYAN ILYENEK az egyetemen. Nevetséges mind.

25/F

2012. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy egyesek az "én lány vagyok és nem kezdeményezek" mögé bújnak.. Még nevetségesebb és szerencsétlenebb dolog.
2012. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Facebookon, ez úgyis pont aktuális:DDDD

"Szia! Csak azt szeretném kérdezni, hogy meddig tart a hószünet? Mert mindenki mást mondott, gondoltam te tudod..."

2012. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!