Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanék, de nem megy. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanék, de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szerelmes úgy a srácba, mint az elején. Van még pár indokom, de az most inkább mindegy. :) Az a baj, hogy amikor elhatároztam, hogy igen, most vége, akkor mintha csak érezné hetekig extra kedves üzemmódba vált, és akkor egyszerűen lehetetlen... Meg nem is akarom, hogy valami büdös ribancnak tartson utána. Kétségbe vagyok esve:||
2012. márc. 10. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, hát ha nincs p*fád az arcába megmondani, akkor szakíts telefonon keresztül.
2012. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki személyesen ne tartozz te is azon tré emberek közé akik fészen avagy sms-ben szakítanak!

Ha így teszed sok mindenki szemében leéghetsz.

2012. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sms/facebookon keresztül szakitani HATALMAS POFÁTLANSÁG,aljas huzás. Kérdésedre pedig ha egy mocsok a srác veled akor neméri meg vele lenni de ha kedves figyelmes akor szerintem ne szakits vele.... kevés az ilyen srác mostanság akit lehet értékelni :)
2012. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Á, semmi pénzért nem szakítanék smsb/fb-n...
2012. márc. 10. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy szerelmes, akkor szakits vele, ne húzd az agyát, és az érdekeljen most a legkevésbé,hogy minek fog gondolni téged utána.....
2012. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!