Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem sehogy se megy?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve sírok a barátom után, lelkileg teljesen labilis lettem, nem bírom tovább. már komolyan mondom az öngyilkosság is meg fordult a fejemben. Nem bírom elviselni, hogy barátnője van, hogy egy senkinek néz, beszélni se merek vele, mert lenéz.... Nagyon szeretem! Annyira elmondanám neki, de félek, hogy csak rosszabb lenne, de már ebbe őrülök bele. Nem bírok figyelni suliba sem, leköti minden gondolatomat. 19/L
2012. márc. 9. 10:56
 1/5 anonim válasza:
Ne sírj utána. Nem érdemli meg. De egyébként egyszer úgyis szakít az új csajával, majd akkor jössz Te a képbe. ;) Öngyilkos meg végképp ne legyél egy ilyen srác miatt, és órán is próbálj ne rá gondolni! Biztos tetszik más fiú is! Hívd randira!
2012. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb legyen több hobbid, a sulin kívül, menj el edzőterembe edzeni és különböző sportos foglalkozásra. A sport az egyik legjobb amit tehetsz ebben az esetben. Foglalkozz többet magaddal, nézz ki mindig jól, csináltass új frizurát, újulj meg. És kezdj el egy új dolgot, pl tanulj egy teljesen idegen nyelvet, vagy tanulj hangszeren, ezek jobban le tudják vezetni az energiát mint a suli és a tanulás. Rajzolj, írj verset, zenét, vagy mint mondtam, tanulj hangszeren, elképesztő hogy milyen hatásos, minden bánatos energiád levezetheted ezekkel.


Éldd át ezt az érzést, tudom hogy nehéz, de semmiképp ne fojsd el magadban, és ne próbálj nem venni tudomást róla. Sírj sokat amikor úgy jön és hidd el ez segíteni fog;)

Tapasztalatból írtam(sajnos)

2012. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és én a helyedben elmondanám az exednek hogy szeretem. Szerintem ez fontos, főleg ha ő ezt nem tudja, ettől megkönnyebbülsz, még akkor is ha nem jöttök újra össze, vagy nem békültök ki. De a szeretetet nagyon nehéz egyedül cipelni és magadba zárni, nyugodtam mondd el neki érzéseid, sokkal könnyebb lesz utána az életed.
2012. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! De ha elmondom, az nem megalázkodás?
2012. márc. 9. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ne gondolj erre, arra gondolj hogy saját magad miatt mondod el, vállald fel magad és az érzéseid. Sokat könnyít majd az életeden, nyugodtan mondd el neki, és ne érdekeljen hogy fog reagálni. Szerintem bátor aki fel meri vállalni az érzéseit, ilyen helyzetben.
2012. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!