Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk nektek szakito ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek szakito ok?

Figyelt kérdés
Ha a párotok 2-3 hetente legalább egyszer részeg? Pl olyan bulikba rúg be mint a heaven, morri2, doboz és társai... Vagy csak szimplán egy bárba "csajos este" alatt.
tegnapelőtt 22:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyből offolom
Nem, nekem rendben van
Igen, egyből off, kifejtem:
Nem, nekem okés, kifejtem:
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Az illető minimum iszákos, kicsapongó.

Nem teremtenék vele párkapcsolatot, tehát nem is szakítanék.


Aki azt hiszi, hogy a kedvéért meg fog változni, az naív butuska.

tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Egy nőre különösképpen érvényes, hogy komoly kapcsolatra az ilyen nem kell. Az ilyen nőre nem lehet kapcsolatot, családot építeni.
tegnapelőtt 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy? Miért kérdezed ezt?


Én az általad felsorolt szórakozóhelyekhez nem tudok kapcsolódni, mert a metált komázom :D, de mindig is bulizós voltam, és magasról leszarom, hogy vadidegen embereknek ez megfelel-e ez vagy sem. Te se tedd, a gyakorisok véleménye mit számít? Vannak olyan faszik, akik a hedonista csajokat kedvelik, ki mondja meg, hogy mi a követendő? Legyél, aki vagy, és azt a fickót válaszd, aki téged akar, nem valami social media tradwife-t. :) Baszasd, bestie. ❤️

tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy pasi elmegy sörözgetni a haverokkal, az tök rendben van. Fordított esetben a csaj alkesz, meg r*banc... Kicsit kettős a mérce, nem?
tegnapelőtt 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőre különösképpen érvényes"


Na nekem ez szakító ok, és antialkoholista vagyok.

tegnapelőtt 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, szakító ok. 2-3 hetente? Az rengeteg ráadásul nem azt írod, hogy ivott egy picit hanem részeg. Nem állítom, hogy nem történik meg az emberrel, hogy túl sokat iszik, én is voltam már részeg na de még csak havi szinten se nem, hogy havonta 2x. Nalam nem baj ha iszik egy pohár bort vagy pezsgőt vagy likőrt stb.. De részegre inni magát rendszer szinten azt én sem csinálom. Nő meg pláne ne csinálja.
tegnapelőtt 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Azért az a 2-3 hét nem túl gyakori, nem értem miért akad fenn rajta bárki is? :D Ez még elég távol van a rendszeres alkoholfogyasztástól. Pláne ha máskor meg nem iszik.

Gondolom fiatal vagy még, bulizz csak! Fiatalon az se gáz ha minden hétvégén bulizni mész és berúgsz. 30 körül ráérsz majd visszavenni! ;)

tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiba se kell egy normális nőnek alkoholista/ piás.
tegnapelőtt 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Szóval egy hónapban egyszer, kétszer elmész szórakozni? Ez tényleg nem sok, én azt hittem, alapból minden huszonéves ezt csinálja.
tegnap 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én sem iszom magam hányásig, a páromtól is elvárom az emberi viselkedést. Akinek jó a saját mocskában fetrengeni és arra sem emlékezni mit csinált előző nap, azt nem érdemes komolyan venni.
tegnap 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!