Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakító ok lenne ez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne ez lányok?

Figyelt kérdés

Ha a pasitok nem hinne nektek hogy boldogok vagytok vele és ezért felkeresné az exed azért hogy valahogy megtudja hogy vajon boldogabb voltál e vele-mindezt a te nevedben. Majd ez kiderülne,szakitanatok?

Párom ezért dobott ki. Azt mondja tönkre ment az élete es hogy soha többe nem fog tudni bízni senkiben és ha meghal az az en lelkemen szárad nekem kell majd ezzel tovább élnem és végig rá emlékeznem. Miután részben kiderült a dolog mindent bevallottam. Másnap átjött a dolgai ert 3 ismeretlen férfival hogy “segítsenek neki levinni” a dolgait de későbbi elmondása szerint félt velem kettesben maradni(soha nem adtam rá okot hogy féljen hogy fizikálisan bántom),ma pedig azt mondta hogy meglett volna tegnap este az esélyem de nem éltem vele. ( mivel nagyon nem volt komfortos azt nézni ahogy pakol 3 másik férfi társaságában ezért ott hagytam hogy szedje össze és majd vissza megyek). Nem akartam semmilyen konfliktust.


okt. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem normális. Toxikusak vagytok. Te mert nyomozol, ő meg mert ilyenekkel fenyegetőzik.
okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Beteg, kisebbségi komplexusos, önértékelési zavaros. Az ilyen pasikra aztán lehet is egy életet építeni... Jééééézusom, én inkább azon csodálkozom hogy létezik olyan nő, aki egy ilyenre igent mond!
okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is szakítóok lenne. Csak az elköltözést oldanám meg csendesebben, kevesebb drámával.
okt. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal lelépnék. A zaklatás nem fér bele. Az meg alap hogy egyedül már nem mennék hozzá fel.
okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen én is azonnal otthagytalak volna emiatt, nem kell az életembe olyan sz8r ember aki 1, nem hisz nekem ha mondok neki valamit, 2, írkál az exemnek és nyomozgat, 3, alapvetően egy kisebbségi komplexusos nyomorék..

Viszont ez a csaj is elég elmebeteg, kár, hogy nem maradtatok együtt, tökéletesen összeillettetek. Most meg mindketten normális emberek közé fogtok menni, félelmetes :(

okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!