Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szakító ok a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakító ok a hármas szex kérése?

Figyelt kérdés
Ha a párotok/férjetek azt mondaná, szeretne hármas szexet bármilyen felállásban, akkor szakítanátok/elválnátok? Mire gondolnátok, miért akarja a hármas szexet, éreznétek-e úgy, hogy kevés az, amit ti tudtok nyújtani? Mit éreznétek a hármas szex ötletével kapcsolatban?
2023. okt. 4. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Pasival nem. :P


De szerintem ezt nem házasságban kell megbeszélni, kapcsolat elején jó ha már tudunk erről beszélni.

2023. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kapcsolat elején felvetni a hármas szexet? Ez komoly?
2023. okt. 4. 21:27
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha a két férfi egymást választja, akkor a nő részéről elfogadható a szakítás.
2023. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem azt, hogy csináljátok most, de hogy kit mi vonzz, miben lenne benne. Nézd vannak zárkózott emberek, meg van akik ilyenről is tudnak beszélni. Te látom nem ehhez van hozzászokva. Én meg szeretem a nyitottságot. Van akivel lehet. Van akivel nem.
2023. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szerintem attól hogy valaki nem akar hármasozni, nem jelenti azt hogy nem nyitott, de csak a társával kettesben. Nem hiszem hogy attol lesz egy ember nyitott hogy a kaocsolat elején felveti a hármast. A nők joggal hiszik azt, hogy a másik csak szexpartnert akar.
2023. okt. 4. 21:54
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Mivel én abszolút nyitott vagyok mindenféle kalandra, én örültem volna ha a (leendő volt) férjem benne lett volna ilyesmiben. Sajnos ő sokkal konzervatívabb/zárkózottabb/fantáziátlanabb a szexben - legalábbis én ezt tapasztaltam amíg volt köztünk testiség.


El tudom képzelni, hogy van akinél egy ilyen ötlet kiveri a biztosítékot, bár azt túlzásnak tartom, ha ez válóok lenne, kivéve, ha olyan erős a vágy hogy az a fél, akit izgat a gondolat, nem tudja elengedni.

2023. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, én nem is arra reagáltam, hogy attól nyitott valaki, hogy hármasozni akar, hanem az volt a téma, hogy felhozni ezt egy ismerkedésben. De mint mondtam, mindenkinek más ami tetszik, ahogy ezt csinálná. Én magamról írtam, te ezt kérdezted.
2023. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké. Ismerkedéskor: beszéljünk a szexről. Én majd szeretném kipróbálni a hármas szexet... erre mit reagáljon egy nő? Jaj de jó, alig ismerlek, de van már közös fantatiánk? Mindrzt úgy, hogy köztük a stabil intimitás még ki sem alakult? Ez totál csak dugópajtit akar a masik érzés nem?
2023. okt. 4. 22:09
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
pl: én már kipróbáltam :D figyelj értem, hogy nem tudod elképzelni. oké :) van akivel tudunk erről beszélni. részemről most erről ennyit.
2023. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mindenivel tudsz errő beszélni,de ismerkedes elejen nem illik szerintem. Taszito.
2023. okt. 4. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!