Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szakító ok a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakító ok a hármas szex kérése?

Figyelt kérdés
Ha a párotok/férjetek azt mondaná, szeretne hármas szexet bármilyen felállásban, akkor szakítanátok/elválnátok? Mire gondolnátok, miért akarja a hármas szexet, éreznétek-e úgy, hogy kevés az, amit ti tudtok nyújtani? Mit éreznétek a hármas szex ötletével kapcsolatban?
2023. okt. 4. 21:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
ez a te véleményed. akkor te majd kikosarazod azt, aki erről beszélne :) nem értem, miért gondolod, hogy nálad van az egyetlen igazság. sokfélék vagyunk. nyilván az is sokféle lehet, ahogy egy ember beszél veled, viszonyul hozzád, mondja el a vágyaid és tartjátok tiszteletben egymásét... részemről több mindentől függ, hogy ezzel a másik taszító lesz e.
2023. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nyilván az én véleményem az, hogyha egy férfi az ismerkedéskor a szexről beszél, akkor a nő nem fogja komolyan venni, és menekül is tőle. Azt hiszem ezzel a meglátásommal nem vagyok egyedül.
2023. okt. 5. 08:42
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

Egy kapcsolat elején ilyent kérdezni szerintem nem igazán jó ötlet.

Ha már hosszú kapcsolatban esetleg házasságban éltek fel lehet vetni a kérdést de akkor is úgy hogy mi a véleménye a partnernek a 3 as szexről és akkor egyből kiderül hogy hogyan áll hozzá.33N

2023. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

Ez csak egy kérdés. Egy ötlet felvetése. Ennyi erővel azt sem kérdezneti meg, hogy kipróbáljátok-e a sushit?

Ő szeretne újat kipróbálni. Kíváncsi volt. Eddig nincs ezzel gond.

Minden ember kíváncsi.

A baj és a szakítás ott kezdődne nálam, hogyha ezt rám akarná erőltetni és minden áron be akarná teljesíteni a vágyát.

2023. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azert a hármas szexre utalást a szusival össtehasonlitani... 🤣
2023. okt. 5. 12:22
 16/27 anonim ***** válasza:
15%
Mi egy nagy baráti társaságban csináltunk erről próbát, minden nő a 2 lány 1 fiú felállást találta elfogadhatónak, de a valóságban senki nem tett meg.
2023. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%

Látom átment a lényeg kérdező...

de ha ennyire zavar a hármas felállás szakíts a pároddal/férjeddel. A válaszaidból látom jobban járna nélküled... aki ennyire csökönyösen ragaszkodik a véleményéhez...

De nagyon fordítva ülsz a lovon, hogyha egy kérdéstől ennyire kiakadsz és nem is engedsz. Nem sokáig lesznek melletted.

2023. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Figyelj! Magyarázhatod, de aki a kipróbálnád-e a szusit és a kipróbálnád-e a hármas szexet közt egyenlősegjelet tesz, ott nagy a baj a toronyban. S igen ki is akadnék ha az ismerkedéskor a masik fél hármas szexek hozakodna elő. Ezzel minden normális ember így van.
2023. okt. 5. 13:52
 19/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem a kérdést, akkor.

Most pár? Férj? Vagy ismerkedés?

Mert nem mindegy.

Ismerkedéskor nekem sem tetszene, de poénnal el lehet ütni a dolgot. Nem kell véresen komolyan venni.

Ha meg a párom, esetleg meg már a férjem, akkor normális érett felnőtt pár ezt meg tudja beszélni, hogy ki mit szeretne és nem akad ki egy egyszerű kérdésen.

Azon igen, ha már ott is lenne a nő vagy a pasi, hogy szia hoztam a 3. félt.

És a kapcsolatok 99%-ban szerintem elhangzik ez a kérdés.

Mert szinte minden pasit/csajt érdekel a többes gondolata.

Nálunk is elhangzott. Igaz nem ismerkedésnél, hanem 3 év után, de akkor is felvetődött a kérdés, hogy mi lenne ha bevennénk egy 3.személyt.

Elmondtam neki, hogy véleményem szerint a szex 2 emberről szól. Nekem nem fér bele a többes. Azóta sem hozta elő. De cserébe elmentünk swingerbe, hogy lássunk más párokat együtt.

2023. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%

#19

Nálunk is feljött ez a kérdés, annyiban maradtunk, hogy a feleségem azt mondta, talán egy 2L 1F felállás, meg is nevezte a nőket akikkel mehetne a hármas, de (sajnos) máig csak elmélet maradt, nem lett belőle valóság.

2023. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!