Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok ez most tényleg szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez most tényleg szakító ok? Szerintem azért épp ennyire rosszat nem csináltam.

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról van szó. Barátnőmet megkértem, hogy jöjjön el velem egy esküvőre, mert nem akartam egyedül menni. Ő eleinte nemet mondott, mert túl kevés ideje voltunk még együtt, mondta ne siessük el. De végül aztán szerencsére belement.

A vacsin nem tudtam inni mert őt haza kellett vinni (nem vezet, mert volt egy balesete és megijedt, nálam aludni meg akkor pont nem tudott). 30 km-re laktunk egymástól. A vacsi egy pontján szar volt nézni, hogy minden haver iszik és jólérzi magát, ezért mondtam barátnőmnek, hogy eléggé uncsi már és menjünk haza. Őt hazavittem, én pedig visszamentem. Letettem az autót, eléggé megrészegedtem, és reggelig buliztam a többiekkel. Reggelre persze barátnőm meg tudta mivolt és szakított. Mondta, hogy ő már este mikor vittem haza tudta mit tervezek és kiváncsi volt elmondom-e. Reggel se mondtam el neki nyilván mert nem akartam balhét, gondoltam ha nem tudja nem bántom meg vele. Csak megszivtam, mert benne volt valami csoportba ahova még videót is beküldtek,hogy milyen jól mulatunk.


Oké, tudom nem volt helyes, se megcsinálni se aztán nem elmondani/letagadni de azért épp ennyire rosszat szerintem nem csináltam, hogy szakítson is. Őszintén jogosnak gondoljátok?



máj. 29. 21:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

Igen, mert egy paraszt vagy.


Jól fog járni a lány, hogy szakított veled.

máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mit nem értesz?? Le akartad rázni, ez így jön le. Mégis miért akarna veled lenni, ha te nem akarsz vele szórakozni? Te hívtad el, akkor ne pattintsd le, mert inni akarsz.
máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Én is szakítottam volna.

Ez olyan hatást kelt mintha csak leakartad volna rázni te meg visszamentél szórakozni mintha mellette nem tudtál volna, plusz még el sem mondtad volna neki, csak lebuktál.

máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyi, én elég rugalmasnak gondolom magam, ha őszintén azt mondod, hogy bulizni szeretnél, és inni, de haza viszed szívesen, de te visszamennél, vagy maradjon ő is, később hívsz egy taxit, akkor oké. De így, hogy te erőltetted, hogy menjen, és nem bírod ki emiatt sem pia nélkül, és még hazudsz is, igen, elég rosszul jött ki, és lehet szakító ok.
máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Hát én is kivágtalak volna. Paraszt voltál. Elrángatod magaddal, pedig először nem is akart menni. Aztán mivel nem ihatsz, közlöd, hogy uncsi, hazadobod, te pedig visszamész bulizni.

Mégis mi az amit ezen nem értesz?? Fogyatékos vagy?

máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Először rábeszélted valamire, amit nem akart. Utána pedig ahelyett, hogy örültél volna, hogy elment veled, ráfogtad, hogy miatta nem tudsz bulizni. Lepattintottad és még hazudtál is neki. Mégis mit vártál? Én is elküldtelek volna a búsba.
máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
11%
0%-ra leszek szavazva, de akkor is leírom, hogy örülj neki hogy még az elején megszabadultál egy unalmas, nyávogós, hisztis p.csától.
máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem el, hogy ez nem kamu😂 Én is szakítottam volna.
máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

#7


A kérdező itt egyedül a hisztis pöcs, mert ő nyekergett a lánynak, hogy nem akar egyedül menni, utána meg jaj ő nem tud bulizni meg inni mert jaj haza kell vinni a barátnőt.. Legalább ha már ugatsz akkor a tények alapján úgy ugatnál, hogy annak van értelme.

máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Először elhívod egy olyan eseményre, ahova eredetileg nem szeretett volna elmenni, majd lerázod, csak azért, hogy leihasd magad. Mi nem érthető a reakcióján?
máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!