Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok ez most tényleg szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez most tényleg szakító ok? Szerintem azért épp ennyire rosszat nem csináltam.

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról van szó. Barátnőmet megkértem, hogy jöjjön el velem egy esküvőre, mert nem akartam egyedül menni. Ő eleinte nemet mondott, mert túl kevés ideje voltunk még együtt, mondta ne siessük el. De végül aztán szerencsére belement.

A vacsin nem tudtam inni mert őt haza kellett vinni (nem vezet, mert volt egy balesete és megijedt, nálam aludni meg akkor pont nem tudott). 30 km-re laktunk egymástól. A vacsi egy pontján szar volt nézni, hogy minden haver iszik és jólérzi magát, ezért mondtam barátnőmnek, hogy eléggé uncsi már és menjünk haza. Őt hazavittem, én pedig visszamentem. Letettem az autót, eléggé megrészegedtem, és reggelig buliztam a többiekkel. Reggelre persze barátnőm meg tudta mivolt és szakított. Mondta, hogy ő már este mikor vittem haza tudta mit tervezek és kiváncsi volt elmondom-e. Reggel se mondtam el neki nyilván mert nem akartam balhét, gondoltam ha nem tudja nem bántom meg vele. Csak megszivtam, mert benne volt valami csoportba ahova még videót is beküldtek,hogy milyen jól mulatunk.


Oké, tudom nem volt helyes, se megcsinálni se aztán nem elmondani/letagadni de azért épp ennyire rosszat szerintem nem csináltam, hogy szakítson is. Őszintén jogosnak gondoljátok?



máj. 29. 21:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem volt olyan dolog amiben hazudni kellett volna, de ehelyett már itt az elején ilyen szituációban is a hazugságot választottad. Kommunikációs készsége, őszinteséged, felelősségtudatod a béka segge alatt van.

Ha te ennyire inni meg bulizni akartál mégis mit képzeltél? Mi a tökömért rángattad oda a csajt, és vezettél kocsival?

Azt hitted ti majd szépen megvacsoraztok, és hazamentek? Egyertelműen alig vartad, hogy ihass, tudtad te nagyon jol hogy esküvőn többen is vedelni fognak, mi a tökömért kepzelted azt te majd nem akarsz inni, ha igy szomjaztál a piára?

máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szakítóok. Lerázod, hogy bulizhass, hogy ihass. Lehetett volna ezt együtt is. Maximum hívsz egy taxit magatoknak vagy megkérsz valakit aki józan, hogy vigyen titeket haza. Olyan mintha nem is számítana neked, mert nélküle is jól érzed magad a haverokkal. Ja, és ráadásul részegen elég bátor az ember hogy kikezdjen ezzel azzal. Szóval szerintem féltékeny is, hozzáteszem jogosan. Úgy jön le, mintha a haverok meg buli jobban érdekelne mint ő.
máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%

Annyira szomjaztál a piára, hogy a másik fejét konkrétan leszartad onnantól, és hazudtál is!

Elkellene dönteni mit szeretnél!

A barátnőddel más esküvőjén randizni, vagy épp inni és bulikázni?

Látszik, hogy a fejed után mész! Egyáltalán egy friss kapcsolatban, ahol még szex sem volt, mi a francnak rángatsz el valakit más ismerősöd esküvőjére?

Mi az, hogy nem akarsz egyedül elmenni? Igazabol neked csak egy kísérő kellett oda, hogy amig elmész az eseményre, meg vacsora van legyen valaki melletted! Amikor már beindul a bulika, és jöhet a vedelés, már löknéd kifele a francba nemde?

máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Ott hibáztál, hogy nem mondtad el neki. Emiatt úgy érezte, hogy nem bízhat meg benned. Engedd el, nem vagytok egymáshoz valók.
máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak önző módon egy kísérő kellett az esküvöre, amíg a szertartás meg egyebek tart legyen veled valaki, ennyire nem vagy felnőtt ember, hogy még egyedül sem tudsz elmenni sehova itt van a leggnagyobb gond.

Kb tini koromban jártam így jópárszor, mikor 1-2 ismerősöm nem akart egyedül menni valahova, elrángatott magával, amikor meg barátokra bukkant a szórakozóhelyen lerázott, és nem volt rám szükség onnantól.

máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Elcibaltad egy eseményre, ahová menni sem akart, és miután villogtal kicsit az új nővel a haverok előtt, lepattintottad, hogy piálhas, mindezt sunyiban.

Szerinted?

máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Őszintén elmondhattad volna hogy jó barátokkal szeretnél ünnepelni a lagzin, ezért ha nem haragszik meg, taxit hívnál. Így maradhatna míg ő is jól érzi magát. Természetesen ha már meggyőzted hogy jelenjen meg veled párodként, nyilván gondoskodnod kellett volna arról is hogy ő is jól érezze magát. Ez így lett volna rendjén .

Egyébként nálunk is volt egy lagzis történet, ahol elég rosszul éreztem magam.

Nálunk 2 éves kapcsolatban elmentunk az egyik legjobb barátja lagzijaba, elejétől vetélés, én nem bírom az alkoholt úgyhogy kb nem is ittam. Egy csomószor ültem egyedül az asztalnál, senkit nem ismertem és eleve nehezen oldódom idegen társaságban. Ő pedig mindig kiment a cigis haverokkal dumálgatni és mindíg úgy jött le hogy kemény mert ezer éve nem beszéltek, jelezvén én maradjak inkább. Úgy voltam vele először hogy oké megértem, régi barátok osszegyultek, egyik legjobb baratja nősült, de aztán mikor óránként nézett be 5 percre hozzám, hát nagyon kellemetlen volt. Járkálni sem akartam utána. Késő éjjel valamikor aztán odatoltam neki hogy szólhatott volna hogy egyedül akar jönni...utána tancolgatott velem, de felnott férfitól nem ezt vártam. Tudom nem a gyereke vagyok, de figyelhetett volna arra, hogy én is jól érezzem magam.

máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Jojo mostmar tudom h faszsagot csinaltam de szakito oknak megse gondolom azert.
jún. 1. 12:28
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teljesen érthető.
jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
És ha elmondanád hogy már látod hogy hol hibáztál? Ha fontos neked a lány, egy próbát megér.
jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!