Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok ez most tényleg szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez most tényleg szakító ok? Szerintem azért épp ennyire rosszat nem csináltam.

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról van szó. Barátnőmet megkértem, hogy jöjjön el velem egy esküvőre, mert nem akartam egyedül menni. Ő eleinte nemet mondott, mert túl kevés ideje voltunk még együtt, mondta ne siessük el. De végül aztán szerencsére belement.

A vacsin nem tudtam inni mert őt haza kellett vinni (nem vezet, mert volt egy balesete és megijedt, nálam aludni meg akkor pont nem tudott). 30 km-re laktunk egymástól. A vacsi egy pontján szar volt nézni, hogy minden haver iszik és jólérzi magát, ezért mondtam barátnőmnek, hogy eléggé uncsi már és menjünk haza. Őt hazavittem, én pedig visszamentem. Letettem az autót, eléggé megrészegedtem, és reggelig buliztam a többiekkel. Reggelre persze barátnőm meg tudta mivolt és szakított. Mondta, hogy ő már este mikor vittem haza tudta mit tervezek és kiváncsi volt elmondom-e. Reggel se mondtam el neki nyilván mert nem akartam balhét, gondoltam ha nem tudja nem bántom meg vele. Csak megszivtam, mert benne volt valami csoportba ahova még videót is beküldtek,hogy milyen jól mulatunk.


Oké, tudom nem volt helyes, se megcsinálni se aztán nem elmondani/letagadni de azért épp ennyire rosszat szerintem nem csináltam, hogy szakítson is. Őszintén jogosnak gondoljátok?



máj. 29. 21:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Hazudtál, becsaptad.

Minek hivtad el? Eleve menni sem akart.

máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Noren1989 ***** válasza:
9%

Igazàból mindegy.


Mi a tanulság?

Legközelebb nyomd full inkognitóba, vagy intézz nrki is szàllàst.


Én személy szerint egyetlen kivetnivalót làtok, màrpedig azt, h nem mondtad neki, h visszamész.


Persze valszeg be volt nyomva, akkor se emlékezne rà, ha megtörtént volna.

máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

Elrángatod azért hogy aztán útban legyen. Szerencsétlen.

Mert ital nélkül nem lehet bulizni? Vagy nem lehet őszintén elmondani, hogy "Figyu én is nagyon szeretnék inni, de akkor nem tudlak hazavinni. Szoval vagy hazaviszlek most, vagy hívok majd egy taxit, vagy mégis maradsz."?

máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Jól tette. Büszke vagyok rá.😊
máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
Friss kapcsolatnál a hazugság elég nyomós indok szakításra. Oszintén szólva nem is értem miért sajnálod, hiszen nélküle érzed jól magad.
máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Csajnak igaza volt.
máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem aludhat veled esküvő után akkor pont a fene megette az egészet.
máj. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj bele: elrángatod valahova, ahova nem is akart menni, utána meg koloncként megszabadulsz tőle, mert rájössz, hogy zavar a bulizásban (mintha nem tudtad volna előre, hogy mivel jár). Neki persze beadod, hogy menjetek haza, utána meg a neten látja, hogy végre jólérzed magad, ami az ő társaságában nem ment...Kellene a halálnak ilyen idióta, hazug f.sz, aki ennyire hülyét csinál belőlem! Mentél volna eleve egyedül, semmi gond nem lett volna...
máj. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Ciki a csajnak is, a többi ember azt látta hogy lepattintottad gyorsan hogy tudj inni meg bulizni.
máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

De ennyire rosszat csináltál.


Mennyivel egyszerűbb lett volna ha megmondod, hogy figyelj drágám tudom, hogy megígértem, hogy hazaviszlek de most, hogy itt vagyunk kedvet kaptam iszogatni és szórakozni a haverokkal.

Érezzük jól magunkat és ha meguntuk hívok neked egy taxit.


Igaz egy kicsit a zsebedbe kellett volna nyúlni de mivel megvolt beszélve, hogy te viszed haza ez a minimum.

máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!