Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok ez most tényleg szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez most tényleg szakító ok? Szerintem azért épp ennyire rosszat nem csináltam.

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatról van szó. Barátnőmet megkértem, hogy jöjjön el velem egy esküvőre, mert nem akartam egyedül menni. Ő eleinte nemet mondott, mert túl kevés ideje voltunk még együtt, mondta ne siessük el. De végül aztán szerencsére belement.

A vacsin nem tudtam inni mert őt haza kellett vinni (nem vezet, mert volt egy balesete és megijedt, nálam aludni meg akkor pont nem tudott). 30 km-re laktunk egymástól. A vacsi egy pontján szar volt nézni, hogy minden haver iszik és jólérzi magát, ezért mondtam barátnőmnek, hogy eléggé uncsi már és menjünk haza. Őt hazavittem, én pedig visszamentem. Letettem az autót, eléggé megrészegedtem, és reggelig buliztam a többiekkel. Reggelre persze barátnőm meg tudta mivolt és szakított. Mondta, hogy ő már este mikor vittem haza tudta mit tervezek és kiváncsi volt elmondom-e. Reggel se mondtam el neki nyilván mert nem akartam balhét, gondoltam ha nem tudja nem bántom meg vele. Csak megszivtam, mert benne volt valami csoportba ahova még videót is beküldtek,hogy milyen jól mulatunk.


Oké, tudom nem volt helyes, se megcsinálni se aztán nem elmondani/letagadni de azért épp ennyire rosszat szerintem nem csináltam, hogy szakítson is. Őszintén jogosnak gondoljátok?



máj. 29. 21:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg fontos és próbáltam megbeszelni. Azt mondja nem haragszik mert bocsanatot kertem de megaláztam és nem tudja folytatni. Egy idiota vagyok mert ez akkor megse fordult a fejembe hogy szakitas is lehet belole.
jún. 1. 14:50
 32/35 A kérdező kommentje:
Es tok gaz hogy ilyen vaksi vagyok pont azt mondta hogy nem zavarta volna ha azt mondom hogy inni akarok hisz neki azis teljesen rendbe lett volna hogy egyedul menjek el.
jún. 1. 14:52
 33/35 A kérdező kommentje:
Csajok ti megtudnatok ezt bocsajtani ? Ha igen milyen gesztust varnatok el hogy megtegyen a pasi bocsanatkeresen kivul?
jún. 1. 14:54
 34/35 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb esetben a hazug ember nem hagyja el ezt a tulajdonságát. Ha már az elején ez megy, később sem várható más. Ezért nem. Apám is ilyen, ezt a tulajdonságát utálom. Még olyan dolgokban is kamuzik, aminek semmi tétje, csak túlgondolja a dolgokat, és inkább hazudgál. Ez olyan szinten bizalomvesztő, hogy inkább keresnék mást. A másik pedig, hogy képesnek kell lenni egy kapcsolatban mindent megbeszélni. Részedről ez sincs meg. Bocsánatkérés ide, vagy oda, mivel egy párkapcsolat nem a másik változásának elvárása, ezért én elengednélek.
jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudjuk mennyire mélyen mondtad el neki, hogy tudod miben hibáztál és azt sem hogy végül is az bánt csak hogy szakítás lett belőle vagy tényleg tudod hogy nem jól cselekedtél. Nyilván nem volt tapasztalatod ilyen téren, rosszul döntöttél vagy inkább úgy mondanám önzően. Kérdés hogy ezt belátod-e. Mert csak azert hogy kibéküljetek ne mondj ilyet és inkább máskor próbálj úgy gondolkodni hogy a párod szemszögét is nézed. Tudom nem egyszerű és mindannyian, nőként is teszunk olyan lépéseket amiket ha átgondolunk önzőek, csak talán a férfiak nem annyira érzékenyek és nem minden kerül felszínre.

Úgy gondolod a megbeszélés lehetőségét a barátnőddel kimerítetted? Mert ez esetben engedd el és tanulj a tortenetbol.

jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!