Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbántott ezért szakitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott ezért szakitottam vele és ennek ellenére nem próbálja meg helyrehozni?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott, szakitottam vele, mélyen hallgatott közbe elvörösödött az arca, nem mondott semmit csak mélyen hallgatott. Azóta nem beszéltünk. Ennek 3 hete. Miért nem próbálja meg helyrehozni? Miért nem mondja hogy sajnálom?

Ő a férfi.

3 hete nem is tudok róla semmit, azt se hogy van most



tegnapelőtt 23:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Te szakítottál és ő kérjen bocsánatot? 😂😂 végülis a tó a hülye ha nem tudok úszni 😂😂
tegnap 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy egy konfliktushelyzetben a szakítás az első opció. Előbb kéne megbeszélni, meg a bocsánatot várni. Utána már minek?
tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, miért kellene innentől kezdve írnia neked vagy foglalkoznia veled?
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
49%

23 Mert nem a semmiből szakított a kérdező, hanem megelőzte egy állítólagosan súlyos hiba, megbántás, amiért még bocsánatot se kért.

Ha a semmiből hopp egyszer csak szakított volna, vagy pitiáner ügy miatt, akkor más a helyzet.

tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha írna neked, hogy megbánta, bocsánatot kér, stb. kezdjétek újra, akkor visszamennél hozzá?

Ha nem, akkor semmit értelme azon kattogni, hogy nem kért bocsánatot.

Ha meg igen, akkor írj te neki.

ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Írj te neki, elvégre te küldted el.
ma 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!