Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbántott ezért szakitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott ezért szakitottam vele és ennek ellenére nem próbálja meg helyrehozni?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott, szakitottam vele, mélyen hallgatott közbe elvörösödött az arca, nem mondott semmit csak mélyen hallgatott. Azóta nem beszéltünk. Ennek 3 hete. Miért nem próbálja meg helyrehozni? Miért nem mondja hogy sajnálom?

Ő a férfi.

3 hete nem is tudok róla semmit, azt se hogy van most



tegnapelőtt 23:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Okos volt a srác, hogy felismerte, milyen játszmázós, ostoba kis idióta vagy. Remélem nem táncol vissza.
tegnap 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb ne mondj ilyet, ha nem gondolod komolyan. Tiszteletben tartja a döntésedet, ennyi.
tegnap 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bántott meg? Lehet, hogy úgy érzi, hogy nem jogos ennyiért szakítani, és most már haragszik rád, így ő se akarja folytatni.
tegnap 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Noren1989 ***** válasza:
81%

#7, taktikai szakítàs az ilyen. Kommunikàció helyett inkàbb jàtszmàzàs.


KérdezőKém: konstatàld, h van, aki komolyan veszi a szakítàst.

tegnap 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ő is szakítani akart, csak kiprovokálta, hogy te szakíts.
tegnap 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg rájött ő is, hogy jobb így,nem illetek össze.
tegnap 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a "hülye" egó. Te se keresed, ő se...szóval ennek annyi.
tegnap 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Szakítás = nem akarod már megoldani a problémát, hagyjon békén. Miért is keressen ha vége?
tegnap 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen eseteken mindig olyan jot nevetek.

Kerdezo, jo szenvedest.

tegnap 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem kért bocsánatot se akkor nem hagyott neked sok lehetőséget. Miért mit csinálj, becsicskulj? Kiprovokálta a szakítást, azzal hogy úgy tett mintha a megbántásod semmiség lenne. Nem tudsz mit csinálni ha érzelmi analfabéta, örülj hogy megszabadultál tőle.
tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!