Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbántott ezért szakitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott ezért szakitottam vele és ennek ellenére nem próbálja meg helyrehozni?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott, szakitottam vele, mélyen hallgatott közbe elvörösödött az arca, nem mondott semmit csak mélyen hallgatott. Azóta nem beszéltünk. Ennek 3 hete. Miért nem próbálja meg helyrehozni? Miért nem mondja hogy sajnálom?

Ő a férfi.

3 hete nem is tudok róla semmit, azt se hogy van most



tegnapelőtt 23:40
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi esély van rá hogy esetleg megkeres?
tegnapelőtt 23:40
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Ennek vége
tegnapelőtt 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Te küldted el. Ha van benne egy kis tartás nem fogja visszakönyörögni magát.

Én biztosan nem tenném.

tegnapelőtt 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt akarod, hogy vezekeljen, hozza helyre, javítsátok meg, akkor ne szakíts.

Majd most megtanulod a leckét, hogy nem manipulálsz, hanem azt mondod, amit valójában szeretnél.


Bezzeg, ha szakítás után próbál puncsolni a csávó, akkor a többség azt már zaklatásnak nevezi.

tegnapelőtt 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő íz érti, hogy megbántott. És ezt te úgy állítottad be, hogy megbocsáthatatlan. Vagyis nem fog keresni, úgy tudja ennek annyi. És ahogy írták előttem, ha keresne az zaklatás ha egyezer világosan megmondtad, hogy hagyjon békén. Vagyis ha nem ezt akartad akkor most elq.rtad.
tegnap 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Írj rá, hogy adsz neki még egy esélyt, ha ő is akarja.
tegnap 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Áruld el, minek dobtad ki, ha nem akartad befejezni a kapcsolatot?
tegnap 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert nagyon megbantott, en nem fogok rairni mert nem nekem kéne, inkább szenvedek. Ha akkor kondta volna hogy sajnálja vagy próbálta olna menteni akkor nem dobtam volna ki
tegnap 00:42
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem, jobban járt, hogy kidobtad.
tegnap 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem sajnálja.
tegnap 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!