Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan vagyok csalódott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok csalódott és dühös, hogy semmi épkézláb indokot nem mond a szakításra?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem, kimondta a végét, de nem tudom igazából sajnos, hogy miért. Pedig szeretnék tanulni belőle, és nagyon pszichopata húzásnak érzem, hogy egyik nap még így szeret, úgy szeret, másik nap pedig szakítás, mert ő nem érzi azt, amit kéne. Ha próbálok írni neki, nem minősítem meg semmi, akkor csak azt ismétli, hagyjuk már egymást békén, semmi értelme belemenni, és, ha nem fejezem be, akkor a bátyja fog már beszélgetni velem... több éves kapcsolatnak így kell vége legyen, és nekem nagyon fáj, és sokkal nehezebb így a lezárás, mintha elmondaná a normális indokot. Szerinte ő elég korrekt, mert nem húzta az időt és lezárta egyértelműen, nem hagy kiskaput, innentől semmi közünk egymáshoz és nincs jogom faggatni tovább.

tegnapelőtt 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nem tudja megfogalmazni, hogy már elmúlt.

Fogadd el. Törődj bele. Az élet megy tovább.

Jobb fog jönni utána.

tegnapelőtt 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy válaszokat akarsz,de muszáj elengedned. Nem biztos amúgy sem,hogy tudnál belőle okulni,mert ami az egyiket zavarja és nyűg,az a másiknak főnyeremény. Ha nem indokolta meg,akkor valószínűleg "csak" elmúlt,amit érzett,és erre nem is nagyon lehet mit mondani,okulni belőle meg pláne nem.
tegnapelőtt 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nála ez már rég elmúlt, kapcsolatotok alatt hevert ki téged. A látszatot meg fent kell tartani a kedves üzenetekkel. Én is csináltam már ilyet sajnos. Inkább jobb is nem megtudnod, hogy más pasinak van e ehhez köze vagy nincs. Fogadd el. Nézz magadba, tanulj a hibáidból.
tegnapelőtt 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell megindokolnia, neked pedig nem kéne őt állandó üzenetekkel zaklatnod. Igaza van az exednek, ő részéről már lezárta a dolgot.

A válaszával se lennél előrébb, ugyanis talán nincs is konkrét ok, egyszerűen már nem szeret, illetve ami neki baj, az talán a következő partnerednek nem lesz az.

tegnapelőtt 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Proli nőkkel minek kavarsz? A bátyja fog elmagyarázni valamit? Térj észhez, minek neked ilyen nő?
tegnapelőtt 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándulásról még nem hallottál?
tegnap 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megmondta. Nála elmúlt. Mit kell még ezen indokolni? Ha valaki iránt elmulik a szerelmed akkor már nyűg vele lenni, te is elhagynád attól függetlenül, hogy neki biztos fájna. De mégsem élhetsz le egy életet valakivel csak azért mert ő neki az jó, ha neked nem.

Viszont az ahogy történt és ahogy több éves kapcs után viszonyul hozzád abból azt mondanám, hogy már mással van. És igen, ő már tervezte, benne volt már, hogy elhagy csak kellett neki némi idő amíg feldolgozta és addig "szeretett", amikor már lezárt és elhagyott akkor már nem. Ez a magyarázat arra, hogy egyik nap még szeret másnap pedig vége. Most lehet filozofalni azon, hogy ez milyen szemét dolog de hát semmin nem változtat.

tegnap 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ő nem érzi azt amit kéne:

KIÁBRÁNDULT!

Érted?

Ha megpróbálod több felületen is zaklatni, csak még inkább taszítani fogod a viselkedéseddel.

Sajnos van amikor meg kell tenni a feljelentést mert a pali nem érti……..

Hihetetlen hogy ilyen bután tönkreteszik saját magukat is. Utána téged normális munkahelyre sem fognak felvenni…… csak szólok.

Inkább hagyd békén a lányt.

tegnap 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egyik napról a másikra történt, hogy elmúltak az érzései. Ez egyáltalán nem pszichopata dolog, az viszont annál inkább, amikor valaki betegesen "magyarázatot" követel. Vége, fogadd el, ennyi. Tény, hogy ő is állhatott volna konstruktívabban a dologhoz, de kettőtök közül a te viselkedésed a problémásabb.
tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tiszteletben tartani a döntését-ez az egyetlen jàrható út!

Bàrmi egyébbel csak eltaszítod magadtól.

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!