Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 20-21évesen a szülés korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21évesen a szülés korai?

Figyelt kérdés

Volt párom 2-3hónapja töltötte be a 21.élet évét.

Mi sajnos külön vagyunk egy ideje. Össze jött egy sráccal 10 hónapja,akitől most terhes. Meg most random esküvő is gyorsan lesz.

Picit be vallom fel kavart,meg örülök is,hogy ha igaz lesz gyereke.Ami el szomirít,hogy ezt nem velem,mert szerintem jó páros voltunk.Nagyjábból kontakba van velem..de miért?!Meg persze szeretm.is még mindig. Van minden érzelem most 😅. Nem nyafogni akartam persze.Volt após mesélte ezt el,szerinte ne bánkodjak.


ma 09:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen biológiai szempontból jó a dolog. Csak mennyire érett rá,illetve igen ha netán egyedül marad tudja-e nevelni. Apukája erre mondott egy olyat amit fejtegetett egy kommentelő hogy miért van velem kapcsolatba kb.,ekkor jöhetnék elő..ő annyira nem örül ennek,hisz alig vannak együtt

Meg miértnem használja ki a 25 év alatti adó mentességet.


Én is azt mondanám éljen,bulizzon ahogy tette is. Rossz anyának nem gondolnám,de a megfelelő időben.

Persze miközöm,meg miért foglalkozok ezzel amikor nem az én dolgom. Nem haraggal mentünk külön,miértjét talán ő tudja.

Van bennem kellemes érzés felé még mindig, nem tehetek róla. 1x félre ment volt ilyen,vissza jött,újra kezdtük megint külön mentünk. Csak amit lát az ember a mai világba hogy a mostaniak kb a fele ha nem több szülés után vége.

ma 10:23
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Megcsalt, pár hónap után felcsináltatja magát egy pasival 21 évesen, te meg szereted?


Apukám használd már az eszedet, ha van…

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
20-21 évesen önmagában is kicsit korai, még csak most esett ki az iskolapadból (vagy még tanul). De nyilván nem egy olyan "hűha" dolog, azért nem extrém dolog. Az már nekem sokkal koraibb és érthetetlenebb, hogy 10hónapos kapcsolatban vállalta/ták. Még igazából alig ismerik egymást, talán együtt sem éltek még (vagy ha igen, akkor sem sokat), de már jön a gyerek. Még a rózsaszín ködben annyira talán nem tűnik fel nekik, de egy stabil kapcsolatot is megtud rengetni egy baba (nem alvás, eltérő nevelési elvek stb stb), nemhogy egy 10hónapos kaocsolatot, ahol szinte egyből hárman lesznek.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12# persze valahol igazad van teljesen. Valahol úgy voltam vele jó,fiatal tizenéves vége fele volt. De am ja,sok helyről leginkább itthon kaptam meg az agy mosást.Már előre azt is,nehogy az legyen,hogy tartja a jó viszonyt aztán nevelhetem a gyereket ha ott gond lesz.


13# ez így van. Sulit nem rég fejezte be,éppen csak dolgozot 1-1,5 év között.Meg picit ide oda el kacsingatott,lásd.. még a hetekben rám is írt gondolom dugiba egy poén képet küldözgetve

Nekem is ez ami hihetetlen hogy ilyen hamar az lett akivel alig van együtt

ma 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!