Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 20-21évesen a szülés korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21évesen a szülés korai?

Figyelt kérdés

Volt párom 2-3hónapja töltötte be a 21.élet évét.

Mi sajnos külön vagyunk egy ideje. Össze jött egy sráccal 10 hónapja,akitől most terhes. Meg most random esküvő is gyorsan lesz.

Picit be vallom fel kavart,meg örülök is,hogy ha igaz lesz gyereke.Ami el szomirít,hogy ezt nem velem,mert szerintem jó páros voltunk.Nagyjábból kontakba van velem..de miért?!Meg persze szeretm.is még mindig. Van minden érzelem most 😅. Nem nyafogni akartam persze.Volt após mesélte ezt el,szerinte ne bánkodjak.


ma 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi a kérdés?


Korainak korai, de nem túlságosan. Ennyi idősen simán bevállalhat egy gyereket, ha így döntenek.


Szerinted jó páros voltatok, szerinte meg nem, ahogy a szituból is lejön. Engedd el, éld a saját életed, ő is éli az övét.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Ha azt mondjuk, hogy korai, akkor mi van?

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gergelice16 ***** válasza:
39%

Biológiai szempontból bőven nem korai a szülés. 20-21 éves kor igazából ideális első gyerekre, csak manapság ez nagyon ritka.

Az viszont, hogy ilyen rövid kapcsolat után lesz gyerekük, az nagyon káros, még biztosan nem érett meg erre a kapcsolatuk. De gondolom nem tervezett gyerekről van szó, így ez pozitív, hogy nem gyilkolják meg a magzatot, hanem felvállalják hibájuk következményét, és megpróbálják a legtöbbet kihozni a kapcsolatból. Sok sikert nekik.

Neked pedig azt tanácsolom, hogy próbálj továbblépni. Mivel szakítottatok, ez már nem a te problémád, jobb ha megpróbálsz nem is foglalkozni velük.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem korai, te gyász, hajjak meg.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 évesen semmiképp nem szültem volna. Egyetemre jártam, tanultam, buliztam, utazgattam, legszebb húszas éveimet töltöttem volna egy gyerekkel a négy fal közé zárva? Isten ments. De nem vagyunk egyformák. Ha ők gyereket akarnak, az az ő döntésük.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag nem, társadalmilag igen. 50-60 éve még ez teljesen átlagos kor volt első gyermekszülésnél. Manapság az emberek többsége még tanul, próbál megkapaszkodni a munkaerőpiacon 21 évesen, de mindenkinek saját döntése.
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért van kontaktban veled ha lelép a pasija akkor legyen egy veréb aki pénzeli és felneveli az apja helyett a gyereket🤷
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy korai, viszont ez nem ilyen egyszerű.

Ismerek olyat, aki 35 évesen szült és sokkal szarabb anya, mint aki 20 évesen szült.

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te életed, nem tökmindegy?
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Én imádom a gyerekeket és jól is jövök ki velük. De csak komoly kapcsolatban vállalnék, megfelelő egzisztencia mellett és min. 1 év együttélés után úgy, hogy számításba veszem azt is, hogy lehet egyedül kell felnevelnem. Egy ilyen fiatal gyerekes nőért nem fognak kapkodni a munkaerőpiacon, ha elveszti majd az állását.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!