Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan akinek a babapro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a babaprojekt alatt ment tönkre a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek hogy nálatok mi volt?


Lehet a terhesség alatt is mert nálunk akkor kezdődött el pl.


Egy kérésem lenne hogy ne szinezzük ki, névtelenül le lehet itt írni és tudjuk hogy nem mindig a másik a hibás és most főként a nőket kérem mert ebben sajnos ők nagyon "elfogultak" tudnak lenni.



2020. dec. 6. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyik ismerősnél volt már egy gyerek és a férfi benne volt már a korba. A nő meg kitalálta, hogy kell még egy gyerek. A tablettát nem szedte, de a férfinek nem szólt, csak néha előadta viccelődve. Na, jött a gyerek, a férfi kicsit kiakadt, de még belement mindenbe. Normálisan állt hozzá. Aztán szülés után a nő gyakorlatilag ki sem akart mozdulni a házból, nem akart semmit sem csinálni. Lényegében egész nap döglött volna és közölte is, hogy őt így el kell tartani.


Más kapcsolatokban még olyat láttam, hogy a nő átment sárkányba terhesség után.

2020. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ahol a baba "projekt", ott már eleve gondok vannak.

Aztán ezt vagy elviseli a kapcsolat - vagy nem.

2020. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen, sajnos a PM és a PMO nem tudott megegyezni a CFO-val. Klasszikus project bukás.
2020. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Azt látom, hogy teljesen banális ok volt, mondjuk elhidegülés. De nem lépnek ki, nem válnak, mert "babaprojekt van", de ha sikerül, utána biztos sokkal jobb lesz.

Nők azért sem lépnek ki, mert sok esetben hosszú évekig várták, hogy a pasi végre beadja a derekát. Aztán 30 körül már nem mer kilépni egy eleve xar kapcsolatból, mert fél, hogy 40 évesen is ott tart, hogy ha elég szorgalmasan biciklizik, akkor végre valaki elveszi és csinál neki egy gyereket. De ő nem akar még 10 évig várni, ő már rég anya akar lenni.

Tehát nem önmagában a babaprojekt az ok. Ott már eleve xar az egész, csak pont a babaprojekt az oka, hogy nem mer szakítani.

Aztán mikor megvan a vágyott baba, már végképp semmilyen közös jövőbeni tervük nem marad.

2020. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 klasszikus nem klasszikus, viszont ma gyakori :D
2020. dec. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, bér kicsit más szempontból. Babaprojekten dolgoztunk, sikerült, de sajnos pár hetesen elvetéltem. Elég rosszul éltem meg, azonban a párom (már exem) olyan viselkedést, hozzáállást mutatott felém, hogy kiábrándultam belőle, óriásit csalódtam benne... "minek annyit sírni, majd lesz másik, ne rinyálj emiatt, szedd már össze magad, ez nem nagy dolog", ilyen és ehhez hasonlók, semmi vigasztalás, semmi empátia, együttérzés... szét is mentünk pár hónap múlva.
2020. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/


Jesszus... A döntésed teljesen meg is értem....


Nekem is volt csak mi igy döntöttünk vagyis én rá biztam és mondtam hogy amit dönt úgy lesz és én ott leszek mellette ,nehezen de úgy döntött hogy még fiatal de az biztos hogy akkor olyan szinten támogadtam hogy csak na... 5 évvel késöbb még mindig bánom hogy azt mondtam hogy támogatom (miközben én akartam a gyereket és ha nagyon erősködök akkor lehet hogy megszülethetett volna) ez egy örök seb marad bennem is.

2020. dec. 7. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként már ettől a babaprojekt szótól rosszul vagyok. A környezetemben azt látom, hogy azok a nők, akik mindenáron gyereket akarnak, egyszerűen megőrülnek. Többek közt a barátnőm is. Hisztériás rohamai vannak, csak a gyerektémáról tud beszélni és mindenféle babafórumon írogat egész nap. Ha nem lenne gyereke, talán még megérteném, de így ... biztos van férfiban is olyan, aki elviselhetetlen lesz, annyira akar gyereket, de én azt látom, ez inkább a nőkre jellemző.
2020. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert akkor kezdett ujra drogozni az exem es 2 honapos terhesen elhagytam😅
2020. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!