Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babaprojekt miatt fog...

A babaprojekt miatt fog tönkremenni a kapcsolatom? Nem akarom!

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk babával, vagyis nem védekezünk azóta, kb. 5 hónapja próbálkozunk úgy igazán. Szeptemberben volt egy spontán vetélésem 6 hetesen. Elég hamar túl tettem magam rajta, de volt, hogy elsírtam magam. A párom ezt nem érti, azt kérdezi mit akadok ki.... Az utóbbi 3 hónapban használok ovutesztet és amikor pozi, akkor próbálok együtt lenni a párommal, de a héten azon robbant ki a botrány, hogy nem szexel órarendre. Megértem őt is, de 10 hónap után ennyire gáz, hogy peteérés időszakában együtt akarok lenni vele 2 naponta?? Ti hogy oldjátok ezt meg? Akarja a gyerek, de azt mondta nem mindenáron.
2013. jan. 25. 11:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*akarja a gyereket.
2013. jan. 25. 11:54
 2/17 A kérdező kommentje:
ja és már nem egyszer volt, hogy pont peteéréskor kaptunk össze valamin, tehát elcsesztük azt a hónapot, mert nem voltunk akkor együtt. most megint ez van. már nagyon kivagyok...
2013. jan. 25. 11:56
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Mióta vagytok együtt? Mennyi idősek vagytok?

Ez a dolog valóban megviselheti a kapcsolatot, lehet, hogy kicsit lazítanod kellene - vagy, ha már nagyon kétségbe vagy esve, akkor menj el orvoshoz.

Mit tesztek még a gyerekáldásért? Vitaminok, gyógyteák? Lelki dolgok rendbetétele?

Az órarendre szexelést is lehet kellemesen csinálni, próbáld meg nem éreztetni vele, hogy "csak most és máskor nem".

Vagy kérdezd meg nyíltan, hogy ő mégis mit szeretne, mire vágyik.

2013. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
7 évi vagyunk együtt, a párom 37 és 27. Szedünk vitaminokat, múlt hónapban kezdtem premenst szedni meg palástfű teát inni. Elvileg minden ok, pontosak a ciklusaim, minden könyv szerinti. Orvoshoz is akarunk menni, ha nem jön össze pár hónapon belül. De máskor is együtt vagyunk elég sokat, Csak valahogy mindig úgy jön ki, hogy hétköznapra esik a peteérésem, amikor fáradt, sokáig dolgozik, stb és nincs kedve
2013. jan. 25. 12:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem te sokkal jobban akarod a babát, mint Ő.

Ha igazán akarná, nem így viselkedne.

Én is voltam ugyanilyen cipőben.Én is vettem ovutesztet, nálam is volt, h pont akkor kaptunk össze, mikor peteérésem volt, vagy neki volt akkor külföldön dolga (nem munka, és nem is fontos).

Na, de a vége az lett, hogy 3és fél év próbálkozás után sem jött össze (4inszeminációval a hátuk mögött) hogy végül szakítottunk.

Utána még jóban maradtunk, és kérdeztem tőle, h valóban akart e gyereket. Azt felelte, h úgy érezte igen, de még nem nőtt fel a feladathoz.

A sors ezt így rendezte. Azóta már van egy férjem, és egy gyönyörű kisfiam, aki az 5. hónap próbálkozásra spontán összejött!

Szerintem ne dőlj be a kifogásoknak, mert ha igazán akarná, megtenne mindent.

Oké, nem sexel órarendre. És ha inszeminációra, vagy lombikra kerül a sor? Ott mit csinálna? NEm vállalja?

Ott az van, h beküldik egy üvegcsével egy szobába, és produkálnia kell....

Kérdezd meg tőle, h akkor mit tenne?

2013. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért váltam el pár éve. Már 10 éve együtt voltunk, én akartam ő meg azt mondta, nem akar "tenyészbika" lenni. Hát ez van...
2013. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is 6 hetesen lett vége az első terhességemnek. Mi akkor 4 éve voltunk együtt, de nagyon megviselt minket. Hamar túltettünk magunkat rajta, nem akartam róla beszélni, így hamar kikerült a napirendből a téma. Én párom sem akart napirendre szexelni, de nem is jelentettem be, hogy most kell és nem máskor. Így mindig rá lehetett venni egy kis játékra :-) Nem görcsöltünk rá, nem is nézegettem, hogy ovu van, csak nagyjából számoltam ki, és láss csodát, már 22 hete itt a pocakban a pici. Ja és terhesvitamint is elkezdtem szedni vetélés után! Ne görcsölj rá te se, mert a párod ezt megérzi és kényszernek érzi, hogy babát kell csinálnia.
2013. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
elég erős egyénisége van és amíg nem akarta, azt nyíltan kimondta, tehát ha most azt mondja, hogy csináljunk gyereket, komolyan gondolja. Csak ez a "muszáj" nem jön be neki + a munkája sztem teljesen leszívja....
2013. jan. 25. 12:07
 9/17 anonim ***** válasza:

Utazzatok el néhány napra vagy keressetek közös hobbit, ami kikapcsol.

Ha meg tudjátok oldani, akkor az is segíthet, ha kicsit külön költöztök és magatokkal vagytok elfoglalva.

2013. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudom hogy te nagyon szeretnéd és minden egyes hónap rossz érzés mikor újra és újra megjön. (nekem is volt vetélésem pontosabban 7 hetesen volt szívhangunk 8 hetesen pedig már nem így eü.küret lett a vége:(( ) én akkor majd megőrültem annyira akartam köv.babát eltelt 3-4-5-6 hónap és nem jött össze egyszerűen. Úgyhogy tudom hogy milyen várni meg hogy sokan mondják ilyenkor hogy ugyan már mások éveket várnak babára, mi az nekem pár hónap...

Mégis azt mondanám hogy most kicsit "hagyd ki" ezekből a testi dolgokból hogy miket iszol a babásodás miatt meg mikor lesz ovud meg melyik nap kéne együtt lenni stb. Ne is beszélj neki erről (azért te tudjad hogy mi a helyzet) szerintem ha fogalma se lesz róla mikor is vannak azok a bizonyos napok akkor sokkal kevésbé fordul ez elő hogy épp akkor kap össze veled vmin. Persze előfordulhat hogy épp aznap lesz fáradt vagy ilyenek de azért ilyen peched nem lehet hogy 23-24 napig mindig van kedve szexelni csak épp azon az egy napon nem amikor az ovu van...és TÜRELEM. Előbb utóbb ha minden oké akkor ÖSSZE fog jönni, a statisztika szerint is úgy van hogy 1 év alatt a párok 85% a lesz babás és nálatok nincs még 1 év azt írod 5 hónapja próbálkoztok igazán.

Kicsit "engedd el" a témát legalábbis őfelé meg mások felé is.

Még nem vagy idősnek se mondható tehát még jópár éved van simán szóval nem sürget annyira az idő ezt úgy értem, ha 37 lennél meg ugye a párod is annyi akkor azt mondom tök igazad van minden kis hangyányi esélyt ki kellene használni és akkor a párodnak is meg kell ezt értenie de így szerintem lehet ő se érti mi ez a nagy tudományosság hogy tea meg fix időpont meg ovu teszt amikor a legtöbb családban csak úgy spontán egyszer csak sikerül a baba.

2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!