Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babaprojekt miatt fog...

A babaprojekt miatt fog tönkremenni a kapcsolatom? Nem akarom!

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk babával, vagyis nem védekezünk azóta, kb. 5 hónapja próbálkozunk úgy igazán. Szeptemberben volt egy spontán vetélésem 6 hetesen. Elég hamar túl tettem magam rajta, de volt, hogy elsírtam magam. A párom ezt nem érti, azt kérdezi mit akadok ki.... Az utóbbi 3 hónapban használok ovutesztet és amikor pozi, akkor próbálok együtt lenni a párommal, de a héten azon robbant ki a botrány, hogy nem szexel órarendre. Megértem őt is, de 10 hónap után ennyire gáz, hogy peteérés időszakában együtt akarok lenni vele 2 naponta?? Ti hogy oldjátok ezt meg? Akarja a gyerek, de azt mondta nem mindenáron.
2013. jan. 25. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen, meg fogom ezt próbálni, csak ilyen apróságok is közrejátszanak abban, hogy ennyire akarom, hogy elég sokszor visszjön a coli a vizeletembe pl. tavaly 2-3 hetente visszajött, pedig 3 doboz antibiotikumot beszedtem és most október óta (lekopogom) nem jött elő. lehet ez is oka volt a vetélésnek, hogy folyamatosan gyulladásban van odabent minden
2013. jan. 25. 12:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre a páromon, hogy bár nagyon szeretne babát, hülyét kap attól, hogy folyton ezen témázok. Egyszer megjegyeztem neki, hogy számításaim szerint épp peteérésem van, ő meg közölte, hogy ettől a kijelentéstől nem izgult fel különösebben... szerintem a pasikat frusztrálja is, ha folyamatosan azt hallgatják, hogy ezt meg azt olvastad a gyak. kérdéseken, azt írta a ciklus.hu... , húú most van peteérés, ovu teszt, stb, stb. Egy időben folyton terhességi teszteket is csináltam, arről már szerencsére leszoktattam magam, és neki se célozgatok, hogy hú reggel hányingerem volt, hajaj ma szúrt az alhasam... Én most akkor olvasok gyakorit, ha nincs itthon, úgy csinálok ovu tesztet, hogy nem tud róla, és akkor vagyunk együtt, amikor jólesik (szerencsére elég sűrűn). Ő ettől még nem kevesebb, nem akarja kevésbé, csak szerintem ezt ők máshogy élik meg. Nem terhelem le a "hülyeségeimmel", én se görcsölök rá, de azért olvasgatok és tesztelgetek, hogy "képben legyek" :)
2013. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11 vagyok tökre egyetértek a 12 essel. Pont így van szerintem hogy ez a sok technikai részlet, sokkoló ijesztő és érthetetlen is a számukra szerintem.

Meg lehet benne egy olyan is hogy hát ők olyan alfa hímek hogy csak szexelnek amikor eszükbe jut és majd lesz abból is baba (potens férfiak), nem kell ez a sok trükk meg méricskélés..na. :) biztos érted mire gondolok:)

2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen,igazatok van. bár mi nem beszélünk folyton erről,sőt alig inkább. de a tesztelést sztem befejezem. elég jól megfigyeltem magam. már megtudom mikor van pém. mindig a 15.napon
2013. jan. 25. 16:17
 15/17 A kérdező kommentje:
*megtudom állapítani
2013. jan. 25. 16:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se avasd bele minden teherbeeséssel kapcsolatos "hókusz-pókusz"-ba a párod! :)

Nem kell tudni arról hogy ovutesztelsz, teát iszol stb. a megfelelő fogantatás érdekében.

Én sem avattam be, mert tudom milyenek a pasik. Szóval mikor mi eldöntöttük hogy megpróbáljuk onnantól kezdve figyeltem magam, mértem a hőmet, ittam a cickafark teát, de ebből párom szinte semmit nem vett észre. És persze bevetettem magam és a női praktikákat akkor amikor szükséges volt (mármint ovu környékén). :)

Az 5. ciklusban sikerült a baba!

Sok sikert és ne csüggedj!!!


15 hkm

2013. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

de miért mondod neki,hogy na most kell,most van az az idő?!

neki ezt nem kell tudni.Amikor te tudod,hogy melyik nap az,felveszel valami szexi ruhát (nem feltétlen muszáj) és elkezded kényeztetni.Aztán mint a többi férfi ő sem fog bírni magával és jön a szex,neki pedig tudnia sem kell róla,hogy ez órarendre menős szex volt :)

2013. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!