Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vitatkozásnál minden alkalomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkozásnál minden alkalommal nekem ugrik azzal , hogy miattam nem ért el semmit . Ellenben azt kéri, hogy karrier váltás miatt, hogy el tudjon helyezkedni , segítsek neki tanulni . Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant azt hallgatni állandó jelleggel, hogy miattam nem ért el semmit élete során , holott mindössze két éve vagyok csak a barátnője . Addig meg ráfogja a szüleire, miattuk nem tudott önmegvalósítást csinálni, és miattuk csóró. Ennek dacára, azt kéri tőlem , hogy mint egy kisgyerekkel üljek le tanulni vele, hogy " valamit el tudjon érni ". Nagyon dühös vagyok emiatt, mert ha én el akarok valamit érni az életben ahhoz bizony nem kell díszőrség, meg delegáció sem hanem magam megvalósítom az elképzelésemet , céljaimat. Szerintetek, mit mondjak neki , hogy kicsit térjen már észhez és ne állandóan másra hárítsa a felelősséget? Egyébként már jóval 30 felett jár , és se jogsi, se kocsi, de ezt ezeket mind más miatt nem tudta megszerezni ....
tegnapelőtt 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kell neked ezt az állandó hibáztatás. Feleslegesen pocsékolod rá az idődet, tényleg, mintha egy hisztis gyerek lenne.
tegnapelőtt 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Orbánozni, fideszezni nem szokott?

Van ez a fajta réteg, amikor mindenért mindenki más a hibás.

Minap néztem egy kisfilmet egy orosz kisvárosról(Vorkuta), ahol télen 3 órát van világos, a -50 fokban. És sikeresen vállalkoznak, árut beszereznek, dolgoznak a bányában.

Elején nem derült ez ki a srácról, hogy ilyen sírós fajta?

tegnapelőtt 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az örök áldozat típus, ő sosem lesz semmiért hibás, csak mindenki más a környezetében. Képtelen felelősséget vállalni a tetteiért, sokkal egyszerűbb más életét megnyomorítani. 30+osan komolyan azt várja tőled hogy ülj le vele tanulni? Jóég… Más ebben a korban már családot alapít. Majd ha gyerekeitek lennének, nemhogy segítséged lenne ő, hanem csak egy plusz gyerek lesz mindig is a meglévők mellé. Sosem fog megváltozni, csak mártírkodni. Én elhagynám.
tegnapelőtt 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy menedzseld te az életét? Mindenki hülye csak ő nem? Haha! Micsoda balf@sz. Hagyd ott. Ez egy idióta.
tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos valahogy mindenki " hülye " , ahogyan írod , csak ő nem tehet soha semmiről. Azt kell írnom , hogy ebben a helyzetben most tökéletesen kiderült , milyen is a valódi arca.
tegnapelőtt 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb neki emögé bújva leplezni a hiányosságait a saját tenni nem akarását stb. Ehhez felkéne neki nőnie és csúnyán szólva kihúznia a seggéből a fejét és bekéne látni, hogy egyedül csakis ő tehet róla ahol épp tart. Nem tudom melyik a gázabb hogy téged vagy hogy eddig a szüleit hibáztatta. Szerintem te sokkal talpraesettebb és érettebb vagy nála, ezzel a hozzáállással téged is csak lehúz
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te miért vagy kapcsolatban egy óvodással? Netán fel akarod nevelni? Vagy számodra is kielégítő, hogy úgy viselkedsz, mint egy kritikus anyuka a kisfiával?
tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ne tanulhatnal vele? En megtennem.
tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!