Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hagyott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott meg?

Figyelt kérdés

Exem sokszor elmondta, hogy letiltja mindig azt akivel szakít. Engem azóta sem tiltott le sehol, még csak ki sem követett ki sem törölt. 1 hónapja annak hogy szakítottunk már. Ha lenne valakije vajon törölne?


27F


ma 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Meggondolta magát, mostantól nem töröl. De azért hidd el, hogy vége, és ne foglalkozz vele.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy? Vagy vissza akarsz menni hozzá?

Lehet hogy rád nem haragszik annyira. Lehet hogy elfelejtette. Lehet hogy jóban akar lenni veled kapcsolat nélkül.

(Megint itt kérdez valaki ahelyett hogy az illetékest kérdezné?)

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valszeg nem zaklatod, mint az elődjeid, vagy viszonylag békésen sikerült szakítani.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nála ez szakito ok lett volna a kapcsolat alatt, hogyha én bármelyik exemnek is az ismerőse vagyok. Szerintem ezt a szabályt saját magára is alkalmazza akkor
ma 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor töröld te, ha zavar 🤣
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!