Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben hogy meg bánta, hogy el hagyott titeket a másik fél? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Érdekelne ti tapasztalatok, véleményetek

20/N


máj. 30. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A volt férjem, ki is mondta, hogy megbánta, azt hitte, van neki visszaút annak ellenére, hogy ő kezdeményezte a válást. Hát, nem jött be a számítása.
máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most azt hiszem pont ilyen helyzetben vagyok.

A barátnőm szakított velem nem rég, és most úgy tűnik, hogy ő bánta meg, hogy túl könnyen dobta el a kapcsolatunkat.


Most érdeklődik irántam nagyon, kezdeményez és nagyon kedves. Minden olyan dolog, amit a kapcsolatunk alatt szerettem volna. Ezért kicsit furcsa a hirtelen váltás. ha együtt lennénk iszonyat boldog lennék a mostani a viselkedésétől, de így meg kicsit megrémít. furcsa

máj. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három exem vissza akart jönni, az egyik pontosan 18-szor próbálkozott. De nálam senkinek nincs még egy esély,főleg úgy nem,hogy ő volt a szakító fél.

Én sem mennék vissza senkihez,sosem.Ettől függetlenül,ha néha utcán szembejön valamelyik, akkor köszönünk egymásnak,de ennyi.


F

máj. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, pedig nagyon szerettem volna. 1,5 évig tartott, mire túljutottam rajta.
máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Exférjem csalt, míg én szülés utáni depresszióban szenvedtem. Otthagytam, majd újrakezdtük. Itt ő hagyott ott, hogy inkább a szeretővel szeretné komolyabban. Mai napig heti szinten könyörög, hogy mi egy család vagyunk és én vagyok a r*banc, hogy nemet mondok neki.
máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem viccelek, 7 évig ment a huzavona részéről, de sose vettem komolyan azokat a szánalmas szerelmi vallomásait. Egyszer, 7 éveel ezelőtt kapott esélyt, akkor nem értékelte, most már hiába rinyál.
jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!