Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk a barátommal akivel 4 évig voltunk együtt.Ő hagyott ott engem.Másfél hete van új barátom akivel egész jól megvagyok bár még csak most ismerkedünk.Amikor ezt megtudta az exem láthatóan megviselte.Vajon miért?

Figyelt kérdés
júl. 25. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán miért foglalkozol az exeddel? Miért érdekel, hogy őrá ez hogyan hatott? Inkább az új barátoddal foglalkozz. Én nagyon rosszul élném meg, hogy ha kapcsolatot kezdenék egy lánnyal, és ő azon törné a fejét, hogy az exe most mit miért csinál vagy érez.
júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert féltékeny azért mert boldog vagy. Ne törődj vele. 41f
júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
89%

#1nek igazat adok.


Plusz, a gyàszidőszak több hónap lenne, neked màris összejött az új pénusz. Én magam miatt aggódnék, elsősorban.

júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna tiltanod, de legalábbis korlátoznod az életedben. Nem tudom minek beszélgetsz még vele..
júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyott téged egyáltalán nem azért reagált így, mert megviselte nehogy azt hidd! Szimplán az egójának nem tetszik, hogy túlléptél rajta és boldig vagy mással. Ne foglalkozz vele, ha elment akkor menjen!
júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért foglalkozol vele? Aki egyszer dobott, másodszorra is fog. Felejtsd el
júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is nagyobb kérdés az, hogy téged miért érdekel ez. Nem szabadna. Ennek már vége, és jobb is így.
júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja hogy nem utána sírsz. Ez csak ego. Vagy verseny hogy kinek van hamarabb más.
júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sérti az egoját! Önérzetes a kicsike.

Meg aztán lehet azt hitte,majd sírsz utána meg könyörögsz neki, néha kap tőled egy kis potya puncit.

Te miért foglalkozol vele?

júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valoszinüleg zavarja,hogy te ilyen gyorsan tulleptel.

Szinten egy 4eves kapcsolat utan, 1honapja szakitott velem a parom. De jelenleg az ismerkedes semmilyen formajat nem tudom, es nem akarom elkepzelni. Nalam biztosan hosszu idö lesz a gyaszfolyamat feldolgozasa.. honapok/talan evek.

Ettöl függetlenül nem zarkozom el, ha VELETLENÜL megismerem valakivel, de tarskeresözni, es buliba eljarni ismerkedes celjabol nem fogok.

júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!