Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jár még 1 év szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár még 1 év szakítás után is a fejemben az exem?! Mit tudnék csinálni hogy végre elfelejtsem ?

Figyelt kérdés
tegnap 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Építs ki új kapcsolatokat
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, normális, hogy eszedbe jut.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hipnotizált téged csak nem emlékszel rá.


Egyébként nem úgy működik ez mint amikor befizeted a számláidat, hogy volt pénz/nincs pénz és elfelejted.

Törlés gomb sem létezik.


Nekem is sokáig az eszembe volt, sok múlik azon, hogy mennyire mozgalmas az életed, mennyire foglalod le magad, mert akkor kevesebbet gondolsz rá, van nap mikor egyáltalán nem, van h egész nap.


A legegyszerűbb az lenne ha az ember egyből beleszeretne valaki másba...persze ilyen elég ritka.


De ha csak búbánatos zenéket hallgatsz és napjaid nagy részében csak munkahely és otthon között ingázol úgy nehéz lesz.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális ez is...


Nekem volt, aki 3 év után is eszembe jutott.


Hagyd magadnak időt, hogy átéld az érzéseidet.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan előttem egy kevésbé kellemes oldalát tapintották meg. Én viszont inkább azt kérdeznék, hogy nem lehet, hogy azért nem tudsz rajta túllépni mert még szereted, vagy mert még egyszerűen nem ért véget a ti utatok? Vergődhetsz akár évekig, magadra erőltethetsz sok kellemetlen dolgot, ha még mindig ő az az ember. Nem írtál részleteket, de ha ennyire rajta agyalsz, miért nem keresed fel? Kapcsolatban voltatok, azaz nem vagytok idegenek. Sebet feltépni a te oldaladról nem nagyon lehet, mert így is a fejedben van. Mi van a másik féllel?
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel én is. Nem egyszerű. Ráadásul én nem is voltam szerelmes, csak szerettem. Szerettem vele lenni. De még mindig rossz a tudat, ha belegondolok mással van.
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5/6 Nem tudom mi van vele,ismerősök vagyunk facebookon de ennyi. Ha írnék neki napok múlva válaszolna szerintem már nem érdeklem őt.
ma 09:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve én utána próbálkoztam nála hogy hátha sikerül újra kiépíteni a kapcsolatunk,de azt mondta ő már nem akar. Volt egy idő amíg szakítás után találkozgattunk,úgy viselkedett mintha együtt lennénk ezért nem is értem őt.
ma 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!