Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem való nekem ezek alapján a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem ezek alapján a párkapcsolat? Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Én 18L vagyok, párom 30F

Fél éve együtt vagyunk. Az első 2-3 hónap még izgalmas volt vele, heti 2-4 napot találkozunk, minimum 2 éjszakát együtt töltünk ami szerintem pont elég.

Az elmúlt 1 hónapban elkezdtem azt érezni hogy lehet jobban éreznémagam ha nem lenne kapcsolatom. Iskolába járok, dolgozok, így a maradék szabadidőmet csak vele töltöm el. Úgy érzem hogy ez kezd iőpazarlás lenni, szivesebben lennek a szobámban egyedül és ott ellennék, szórakoznék. Néha találkoznék 1-2 baráttal. Sokkal több időm lenne saját magamra, kezdem azt érezni hogy nem tudom fenntartani ezt a kapcsolatot.

Barátom már nem akar bulikba, fesztiválokra járni, viszont én még sosem voltam és tudom hogy hamarosan el akarok kezdeni ilyen helyekre járni. Ő pedig kifejezetten nem preferálná ha mennék. Azt sem igazán szeretné hogy barátaim legyenek, mivel hát minek, azok úgysem töltenek be fontos szerepet az életemben. Azt akarja hogy 1 éven belül költözzek le hozzá, ahol van még 5 másik ember mivel a családjaval lakik(mi keresnivalóm lenne ott??)

Kezd kicsit teher lenni ez nekem, én még fiatal vagyok, ki akarom élni a fiatalságom és nem egy felnőtt férfi mellé lekötni az életemet. Ami marad szabadidőm isncsak vele kell töltenem


Ti mit tennétek?


tegnap 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, nem hozzád való.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Peti úgy érzem, hogy be akarsz korlátozni és ez nekem egyáltalán nem fér bele, de összeköltözni se akarok veled, elmúltak az érzéseim emiatt úgyhogy szakítok veled!"
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt válik egyértelművé, hogy hiába bizonygatják a pasik, hogy nekik fiatal nő kell, túl nagy a korkülönbség. Szakíts, barátkozz, bulizz, élj. Majd annak is eljön az ideje, hogy visszavegyél. Na de nem 18 évesen!
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Más életszakasz. Mit akarsz mellette?
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, még sokkal több lehetőség áll előtted. Lehet ma még ezt akarod dolgozni, holnap meg találsz állást külföldön.


Még ha a korkülönbség nem is probléma, de ahogy írták más életszakasz.


Nála is, de nálad aztán végképp minden nap megváltozhatnak a célok a lakhely a város a tanulás minden.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a baj, hogy nem való neked párkapcsolat, hanem az,hogy a pasid egy kontrollmániás gyökér.

Vannak teljesen normális fiúk akikkel együtt koncertezhetsz/fesztiválozhatsz, lehet társasági és baráti életed. De ő nem az az ember. Ha jót akarsz magadnak, menekülj. (Én 46 éves vagyok és volt egy ilyen pasim, de csak pár hónapig bírtam mellette, pont ezért). Így utólag életem legjobb döntése volt szakítani vele, pláne, hogy a férjemnek semmi baja azzal, ha megyek valahova, vagy ha együtt megyünk.... Fesztiválozni 40 + osan is lehet.

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök nem egy korosztály vagytok, fel se foghatom, hogy boronálódtatok össze. Nem akarok cinikus lenni, de feltételezem, szex azért már volt rendesen. Hát, egy párkapcsolat márpedig rohadtul nem itt kezdődik. Teljesen felelőtlennek érzem részéről ezt a viselkedést, komolytalan egy 30 éves embertől.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ki kéne éljed magad előbb utána tartós párkapcsolat nem?
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem szakítanék vele ezért. Mond meg neki, hogy te nem akarsz oda költözni, hanem ő költözzön fel hozzád és a bulikba kísérjen el téged. 30 éves még nem öregember, bírnia kell a hajnalig tartó bulizást is. Igaz 18 éves vagy de próbáld meg te irányítani a dolgokat, főleg ha ennyire más gondolatok kavarognak benned, nem biztos, hogy a szakítás a legjobb megoldás. Én azt gondolom, ha beléd szeretett ez a férfi akkor meghallgat téged és úgy fog csinálni, hogy neked jó legyen.


37/F

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!