Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szüleim azt akarják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim azt akarják, hogy szakítsak a párommal, mert szerintük nem jól bánik velem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyok együtt a barátommal, 30as éveiben járó pár vagyunk, akik együtt is élnek. Az útóbbi időkben voltak gondjaik, rengeteg veszekedésünk volt. A szüleim már teljesen elutasítóak a párommal, a párom is a szüleimmel. Úgy érzem már ketté szakadok ebben a helyzetben, folyamatos testi és lelki problémáim vannak emiatt. Ha a szüleimnél vagyok állandóan azt hallgatom hogy milyen a párom, hogy én csak kapcsolat függő vagyok, ő pedig nárcisztikus és csak manipulál. Abban igazuk van hogy van hogy csúnyán bánik és csúnyán beszél velem a párom. Illetve még örök téma hogy még mindíg nem vett feleségül sem, erre a párom válasza az hogy még nincs itt az ideje, hogy sokszor viselkedtem vele rosszul, sokat hazudtam neki és ezért nem akar még elvenni. Én úgy érzem hogy nagyon szeretem a párom de talán a szüleimnek is igaza van, nem tudom. Sokszor már gyomorgörccsel megyek a szüleimhez mert tudom hogy megint csak ez lesz a téma. Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem, hogy hallgassak a szüleimre és hagyjam őt el? A szüleim azt mondják, hogy már ott tartanak,hogy választanom kell, hogy vagy ők vagy a párom.

máj. 19. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Szakítsak
Ne szakítsak
23 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Tökmindegy mit mondunk, úgyis egy dönténtésképtelen nyámnyila vagy, aki még 4-5 évet nyűglődik az életével 😑
máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
A szuleid tudják, hogy sokat hazudtál a párodnak? Vagy csaknszajkozod nekik, hogy mekkora szemét a párod?
máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Csúnyán beszél veled, nem tisztel, 6 év után se vesz feleségül. Mire vársz még? Dobd ki!
máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, tudják a szüleim.
máj. 19. 14:19
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves 1., igen ez a baj, hogy döntés képtelen vagyok és nem akarok még 4-5 évig nyűglődeni.
máj. 19. 14:19
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
Szakítás, szülőkkel a kapcsolatot ideiglenesen megszüntetni, és azonnali pszichoterápia, kérdező.
máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedved utolsó, ha szakítanék, akkor kénytelen lennék viszont ideiglenesen a családomhoz költözni.
máj. 19. 14:23
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

"A szüleim azt akarják, hogy szakítsak a párommal, mert szerintük nem jól bánik velem. Mit kellene tennem?"

Mondjuk fel kéne nőni, igényekkel és határokkal rendelkező felnőtt emberként tekinteni magadra, és mások felé is így határozni meg magad. Azaz: kiállni az igényeidért a pároddal szemben, ha pedig úgy látod hogy rossz kapcsolatban vagy egy rossz partnerrel, akkor kilépni és keresni mást. És kiállni magadért és a választott párodért is a szüleiddel szemben, közölni velük, hogy a kéretlen véleményezéssel, tanácsokkal, szidásokkal, és az általad választott ember elutasításával annyit lehet elérni, hogy a jövőben egyre kevésbé lesz kedved velük érintkezni.

máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

"hogy csúnyán bánik és csúnyán beszél velem a párom"

Miért vagy még vele?

Azért maradsz vele, hogy ne kelljen a szüleidhez költöznöd???

Gondold már ezt végig.

máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
A saját magad által teremtett sz*rban tapicskolsz, kérdező.
máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!