Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szüleim azt akarják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim azt akarják, hogy szakítsak a párommal, mert szerintük nem jól bánik velem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyok együtt a barátommal, 30as éveiben járó pár vagyunk, akik együtt is élnek. Az útóbbi időkben voltak gondjaik, rengeteg veszekedésünk volt. A szüleim már teljesen elutasítóak a párommal, a párom is a szüleimmel. Úgy érzem már ketté szakadok ebben a helyzetben, folyamatos testi és lelki problémáim vannak emiatt. Ha a szüleimnél vagyok állandóan azt hallgatom hogy milyen a párom, hogy én csak kapcsolat függő vagyok, ő pedig nárcisztikus és csak manipulál. Abban igazuk van hogy van hogy csúnyán bánik és csúnyán beszél velem a párom. Illetve még örök téma hogy még mindíg nem vett feleségül sem, erre a párom válasza az hogy még nincs itt az ideje, hogy sokszor viselkedtem vele rosszul, sokat hazudtam neki és ezért nem akar még elvenni. Én úgy érzem hogy nagyon szeretem a párom de talán a szüleimnek is igaza van, nem tudom. Sokszor már gyomorgörccsel megyek a szüleimhez mert tudom hogy megint csak ez lesz a téma. Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem, hogy hallgassak a szüleimre és hagyjam őt el? A szüleim azt mondják, hogy már ott tartanak,hogy választanom kell, hogy vagy ők vagy a párom.

máj. 19. 14:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, de hát belemászni könnyebb volt mint kijönni belőle.
máj. 19. 14:39
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Nem a párodról kell témázni otthon es meg van oldva.

Átmész eszel iszol elmondják az eletüket, neked is van más témád is gondolom, aztán go haza.

Nem kell őket beavatni a magánéletedbe es kész.

máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

"sokszor viselkedtem vele rosszul, sokat hazudtam neki"


Ez igaz?


"sokszor viselkedtem vele rosszul, sokat hazudtam neki és ezért nem akar még elvenni"


És később mért akarna elvenni, ha ez a meggyőződése veled kapcsolatban?

máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%

Amugy az én szüleimnek se tetszik senki soha, volt hogy még ki is dobtak, hogy akkor költözzek hozzá.

Vagy ha vmelyik pasi velem görény volt, anyám még engem jelentett fel, és az is görény lett velem. Pl egyik zaklatóm lek-tt, anyám nyakára is járt hogy szidjon neki engem, (hazugságokkal persze)erre a saját anyám is engem kezdett szidni k-zni.

Amugy nálunk jellemző is ha valamelyik pasit kidobom akik ez miatt szidnak, hogy soha nem állnak mellém. Jön ez a milyen rendes ember volt pedig én vagyok a hülye.(nem, nem rendes embereket dobok ki kicsit sem.)

máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A szüleid és a párod is manipulál.

Mit mondanak a barátaid?

máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a szüleidtől legyen gyomorgörcsöd, hanem az idióta párodtól. 30 évesen hat év után sem érzi azt, hogy itt az ideje a házasságnak, csúnyán bánik veled, nyűglődtök. De kapcsolatfüggő vagy, úgyis benne maradsz még és nyűglödtök további hat évet. Vagy addig, amíg a pasid le nem lép és villámgyorsan el is vesz valakit. Ez általában így szokott lenni...
máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen vak, gyenge, döntésképtelen nőkről nem tudom mit gondoljak…

“Tudom, hogy rosszul bánik és csúnyán beszél velem a párom, de azért még vele maradok hátha majd akkor elvesz amikor már megérdemlem”

Kb ezt írtad le..

Pfff.. én is nő vagyok és nem tudom elképzelni, hogy nőtársaim, hogyan élnek ilyen kapcsolatokban.

máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Soha de soha nem beszéltem ki a szüleimnek a páromat, és ő sem engem az övéinek!

Bármi problémánk volt az kettőnk között volt, és nem pletykáltuk ki a dolgainkat egymás szüleinek!

Felnőtt emberek vagytok, elvileg 1 párt alkottok, és a magánéleti problémákba sose húztam volna bele anyámékat, hacsak nem valakit üt-ver a párja, és elkell költöznie otthonról! Minden más csak rátok tartozik!

Te tulajdonképpen a saját párod ellen uszítottad a szüleidet. Minden sz*rnak elhordtad nekik, most meg felvagy háborodva és gyomorgörcsöd van hogy ezen pattognak?

máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem igaz, a párom a szüleim előtt viselkedett csúnyán pl, illetve volt hogy nálam volt a húgom, és előtte beszélt velem csúnyán, amit a húgom azonnal elárult anyukámnak.
máj. 19. 15:43
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha rosszul bánik veled, akkor szakíts...
máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!