Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szüleim azt akarják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim azt akarják, hogy szakítsak a párommal, mert szerintük nem jól bánik velem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyok együtt a barátommal, 30as éveiben járó pár vagyunk, akik együtt is élnek. Az útóbbi időkben voltak gondjaik, rengeteg veszekedésünk volt. A szüleim már teljesen elutasítóak a párommal, a párom is a szüleimmel. Úgy érzem már ketté szakadok ebben a helyzetben, folyamatos testi és lelki problémáim vannak emiatt. Ha a szüleimnél vagyok állandóan azt hallgatom hogy milyen a párom, hogy én csak kapcsolat függő vagyok, ő pedig nárcisztikus és csak manipulál. Abban igazuk van hogy van hogy csúnyán bánik és csúnyán beszél velem a párom. Illetve még örök téma hogy még mindíg nem vett feleségül sem, erre a párom válasza az hogy még nincs itt az ideje, hogy sokszor viselkedtem vele rosszul, sokat hazudtam neki és ezért nem akar még elvenni. Én úgy érzem hogy nagyon szeretem a párom de talán a szüleimnek is igaza van, nem tudom. Sokszor már gyomorgörccsel megyek a szüleimhez mert tudom hogy megint csak ez lesz a téma. Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem, hogy hallgassak a szüleimre és hagyjam őt el? A szüleim azt mondják, hogy már ott tartanak,hogy választanom kell, hogy vagy ők vagy a párom.

máj. 19. 14:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a családod előtt sem tisztel, és megalázóan bánik veled, neked kell tudnod miért vagy vele, ha a szüleidre sem hallgatsz, ránk végképp nem fogsz úgysem. Egy kapcsolat tisztelet nélkül sz*rt sem ér!
máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszél veled mint egy semmit erő szarral és te nem hallgatsz a szüleidre akik jót akarnak neked. Azzal vág vissza, hogy hazudtál. Ő is hazudik neked mert esze ágában sincs elvenni téged feleségül. És amúgy akkor mi van ha hazudtál neki, vagy rossz voltál hozzá? El kellett volna neki téged hagynia és nem most a szemedre hányni. Ő még ráadásul lelkileg bántalmaz is családod előtt. Mindennek van határa. Te miért nem veszed észre, hogy jobb lenne külön? Inkább maradnék életem végéig egyedül anyamékkal mint vele.
máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Igaz hogy már nem beszélek anyámmal sok éve mert állandóan kritizált.

De nekem mindig azt mondta hogy olyan férfivel maradjak, aki férfi!

Nyújt valamit!

Nem nekem kell túlórázni, nem én teremtek egyedül mindent és mindent megad a gyerekünknek is.

Anyámnak már meg volt az az élettapasztalata ami nekem még nem!

Az az igazság hogy mindegyik pasi szokott hülye lenni, megcsalni, vagy haverozni.

De hogy még anyagilag se tudjon semmit nyújtani, az nem fér bele!

Nem hiszem hogy anyádék azért szerettek , neveltek fel, taníttattak, hogy egy sz@rházi mocskos módon bánjon veled….

Gondolom jobbat akarnak mint amilyen a társad.

Az is igaz hogy ha csak k.rogat évekig, nulla felelősséggel, akkor nem szeret !

máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

És baromira idegesítő, hogy a gyereked, akit szeretsz, éveket pazarol el.

Ezidő alatt lehetnél feleség is egy férfi oldalán!

máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igaza van a szüleidnek. Miért tűröd el, hogy így beszéljenek veled? Inkább örülj annak, hogy nem házasodtatok össze. Könnyebb lesz szakítani.
máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mit mondunk. Te a pasival maradsz, akkor is, ha minden nap beléd rúg.


Lapozzunk.

máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
0%
Miben hazudta a párodnak és mikor?
máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Itt ne várj semmi jót..
máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!