Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele vagy hagyjak időt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy hagyjak időt?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kapcsolatom,ahol a barátnőm hazudott,hogy dolgozik,aztán kiderült,hogy nem dolgozik és nem is tanul.Azt mondta nyárra felvételizik az egyetemre,ezért megbocsájtottam ezt neki.Kitalálta,hogy ő tanulni fog és dolgozni nem fog mellette.

Volt egy zaklatója,ezért 3 hónap után magamhoz költöztettem,vettem neki új telefont,pénzt adok rendszeresen neki.Sajnos nem keresek valami jól,ezért mondtam,hogy kicsit fogja vissza a költekezést,és ne vásároljon mindennap több tízezrekért.Olyankor mindig azt mondja,hogy elmegy akkor más pasikkal és ő eltartatja magát.Súlyos mentális gondjai vannak,jár pszichológushoz is,többször fenyegetőzik öngyilkossággal,ha nem megyek vele aznap vásárolni,vagy nem adok pénzt.Ma odáig fajult,hogy a kést hozzámvágta és megsérültem,többször kárt tett az otthonomban,de mindig megbocsájtok neki,mert az anyukájával mindennap beszélek és mondta,hogy ez a lány ilyen.Nincs jó viszonya a szüleivel,nincs nagyon senkije,ezért el sem merem hagyni.Szeretem még,de nagyon elnyomja az én vágyaimat,nem enged főzni a konyhámban sem.

Szeretem őt,de kicsit sok volt ez.

Hagyjam el?



jún. 22. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
igen ki kell dobni zár csere és kész.
jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fenyegetozik,hogy felgyujtja a lakast..
jún. 22. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írta, emellett minden fórumon letiltani, ha zaklat feljelenteni és többet nem kezdeni bolondokkal.
jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen inkább ment volna a kotonba...
jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen kamu kérdéseknek mi értelme van? Ez valami incel képzelgés, hogy szegény férfiaknak mit kell elviselni, hogy néha punci közelébe jusson?
jún. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen időt szeretnél hagyni? A barátnőd beteges hazudozó, önző és indulatkezelési problémái vannak. Igazából te cseszted el az egészet azzal, amikor észrevetted milyen hazug és csak arra utazik, hogy eltartassa magát és esze ágában sincs dolgozni, hogy belementél a játékába. Dobd ki, mint macskát sz@rni!
jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Géza az ostoba kitalált kerdéseiddel?
jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta hogy akkor majd más pasi eltartja?

Nem kizárt!

Te kidobod, 20 másik meg tárt karokkal várja. Ismerek ilyen nőt.

Mármint nem tombol vagy ilyesmi, de mindig van sok pasi körülötte aki udvarolni szeretne neki .

jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akárhogyan fenyegetőzik öngyilkossággal, ezt nem szabad hagynod! Provokálj ki egy ilyet, vedd fel, jelentsd be, elviszik, és onnantól ne legyen visszaútja.
jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!