Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlgondolom, vagy ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy ez tényleg egy nem véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Exemmel tavaly tavasszal mentünk szét 7 évet voltunk együtt. Kb fél éve már nem is találkoztunk/beszéltünk. Azonban valamiért a családtagjait mindig elém sodorja az élet. 1 hónappal ezelőtt összefutottam a szüleivel és tesójával, majd rá egy hétre felkeresett az exem, hogy az anyja keresi az egyik szakácskönyvét, de ő nem találja, így valószínűleg nálam maradt miután kiköltözött és most nagyon keresi az anyja. Egyszerűen fel sem fogom, hogy több mint egy év után jut eszébe, hogy kell neki az a könyv. Így az exem eljött érte, de még kis apróságot is hozott meg leült beszélgetni pár órára, majd amikor hazaért írt, hogy örök hála, hogy segítettem.

Csak én tartom ezt borzasztó abszurdnak, hogy hónapok óta csönd van, már nem is nagyon gondoltam rá, erre miután találkozok a szüleivel hip-hop kellett az a könyv, hogy azonnal jöjjön el érte az exem.

Ő szakított, így eleve nehéz volt, de sokat tettem azért, hogy túljussak ezen, erre ez történik. Megjegyezte, hogy tiltottam (már a szakítás másnapján). Teljesen összezavart…megint. Nem kívánok semmit tenni, de rossz érzés, hogy most megint nem tudom mivan.


24/N


szept. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Nincs semmi, csak akar egy konyvet.
szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is ez ugrott be. Egyiknek egy szakácskönyv kell csak mire a másik már filmeket drámákat esélyeket gyárt az egészhez magában.


Ez majdnem mint az a vicc ami arrol szol szex utan mit gondol a nő meg mit a ffi.

A nő: hu lehet kezd érezni talán majd szerelmes lesz még mindig velem van talán érzi ő is amit en lehet szép gyerekeink lennének, a pasi meg: az egy légy a plafonon?

szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túlgondolod. Ha akarna valamit, akkor tennie kell, sokat. Nem kellett volna leülnöd vele órákat beszélni, hanem odaadod a cuccot és kikíséred.


Ha letiltottad, akkor meg honnan írt? Telefonszámot is le lehet tiltani.


Nagyon fiatal vagy, nekem is voltak olyan szakításaim, ami után még fél év után találkoztam a sráccal, mert hát miért ne, szingli voltam, esetleg szexeltünk... de aztán nem lett semmi kapcsolat, és őt se érdekelte komolyabban csak amolyan nehezebb érzelmi leválás zajlott, de hát amúgy senki nem volt szerelmes...


Ne fantáziálj.

szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!