Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást ha nincs ki mellettem legyen, aki meghallgasson?

Figyelt kérdés

Most lett vége életem nagy szerelmével a 6 éves kapcsolatunknak. Rettentően megvisel, a létezés is fáj. Ezek mellett pedig még nagyon magányos vagyok, semmilyen új hobbi vagy elfoglaltság nem érdekel most engem. Úgy érzem nincs értelme az életemnek, a barátaim és a szüleim nem opció, barátaim nem igazán vannak akik vannak is meg van az ő saját bajuk, a szüleim pedig örülnek a szakításnak...

28/N



júl. 30. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Azt már nem is írtam meg, hogy ilyen helyekről hány párkapcsolati lehetőségem volt... (jelenlegi barátom is hívő, leghosszabb együttjárás.)


Sőt, már majdnem házasság. Csak túl erősek voltak az akadályok, azért nem sikerült eljutni odáig.


10-es válaszoló voltam.

júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 retektorta ***** válasza:
100%
Bármit, csak szektába ne menj...
júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha azt mondanád magadnak:

"Ez volt életem ELSŐ nagy szerelme.

Nem az EGYETLEN, nem az UTOLSÓ.

Egy szakasz lezárult az életemben.

Ezt most elgyászolom, és rendbeteszem magam.

Nincs vége mindennek, új élet vár.

Felépülök, javulok, megerősödök.

Aztán jöhet életem MÁSODIK nagy szerelme..

És akár az is lehet, hogy a MÁSODIK JOBB ÉS TARTÓSABB lesz, mint az ELSŐ.

Ez rajtam is múlik, ezért tanulok és fejlődök."

júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!