Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást ha nincs ki mellettem legyen, aki meghallgasson?

Figyelt kérdés

Most lett vége életem nagy szerelmével a 6 éves kapcsolatunknak. Rettentően megvisel, a létezés is fáj. Ezek mellett pedig még nagyon magányos vagyok, semmilyen új hobbi vagy elfoglaltság nem érdekel most engem. Úgy érzem nincs értelme az életemnek, a barátaim és a szüleim nem opció, barátaim nem igazán vannak akik vannak is meg van az ő saját bajuk, a szüleim pedig örülnek a szakításnak...

28/N



júl. 30. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat segítettek Youtube-os videók, amik a szakítás feldolgozásáról szólnak, érdemes ezekre rákeresned.


Butaság, hogy nincs értelme az életednek, nekem az első nagy szerelem 12 évig tartott, elvesztettem akkor mindent egyszerre, a kapcsolatomat, a munkahelyemet és költöznöm is kellett. Teljesen újra kellett építenem az életem a nulláról, mégis utólag látom, akkor kezdődött el az életem igazán.

júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus meghallgat.
júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valahogy túl kell ezen lépned. Miért lett vége, ha olyan nagy szerelem volt?
júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első: igen ezzel együtt én is elveszítettem a munkahelyemet és nekem is költöznöm kellett.


Utolsó: Sajnos az utóbbi időben túl sok rossz dolog történt és beláttuk hogy együtt már nem megy, próbáltuk megjavítani de az csak ideig óráig működött.

júl. 30. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha akarsz írni róla, akkor nyitott vagyok rá, esetleg tanácsot tudok adni, ha úgy van.
júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtatok kivul allo ok miatt mentetek szet, akkor nem volt nagy szerelem. Ha pedig belso okok miatt, akkor szinten. Probald ugy latni es ne ugy, hogy eleted szerelme es az egyetlen lehetoseged a boldogsagra, mert ha ezt tudatositod magadban folyamatosan, az eletben nem fogsz tudni tovabblepni.
júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanebben a cipőben járok. Két napja csak sírok.
júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 retektorta ***** válasza:
64%
Az idő segít, semmi más.
júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Talán a zenehallgatás.


Mivel még fiatal vagy, ezért talán egyházi közösségek (szeptembertől indulnak majd,) is tudnak segíteni.


Faliújságokat érdemes böngészni augusztus utolsó napjaiban. (Kb. 20.-a után valamikor.) Kitartás, nemsokára itt van az is!


Az a tapasztalatom, hogy ilyen helyeken nagyon-nagy az összetartás, a bajtársaisság. Egyházból vannak a legstabilabb, legtámogatóbb barátságaim, ismeretségeim. Tudnék mesélni, milyen sok segítséget kaptam...

júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!