Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért kedvesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kedvesebb velem az exem?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk. Már szinte nem bírt elviselni, rengeteget veszekedtünk és a kommunikáció sem működött köztünk. Megbeszéltük, hogy maradunk barátok és tartjuk a kapcsolatot. Azóta már előfordult 1 órás telefonbeszélgetés is köztünk és teljesen más hangnemben, önfeledten tudunk kommunikálni. Nem értem ez miért van. Talán még van esélyem nála?

júl. 25. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Több oka lehet. Vagy meggondolta magát vagy ìgy felszabadultabb kötöttségek nélkül tud neked megnyìlni
júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs több esélyed. Inkább ahogy az előző írta, felszabadultabb, hogy nem köti már őt hozzád semmi, és nem tartozik feléd semmivel, ezáltal csak magát adja és kedves.
júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

De minek is kellene több esély ha azzal kezdted borzalmasan sokat veszeledtetek?

A kapcsolat nem egy elveszett mobil. Váljatok el szépen s gondolkozz miben kell neked is fejlődni.

júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezte a szakítást. Sajnos én még mindig szeretem és nem tudom belátni, hogy jobb lesz ez így, hiába nem működött.
júl. 25. 11:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Annál minden jobb lehet, mint egy nem működő kapcsolat.

Majd szép lassan leszoktok egymásról.

júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat az életben nem fogod tudni lezárni, ha így baratkoztok. Egyrészt ez nem barátság a reszedrol, másrészt meg hidd el, neki ez nyug lesz egy idő után. Ne alazd meg magad.
júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Talán, mert nincs a görcsös ragaszkodás, a kötelezettség érzése. Ez sokat tud enyhíteni a feszültségeken és tudja javítani a kapcsolatot.


Hallottam olyat is, hogy egy házaspár megállapodott, hogy bár maradjanak együtt, de legyenek úgy, mintha elváltak volna, ne kelljen a másiknak mindenáron megfelelni, ne figyeljék egymás minden apró lépését, stb. Azóta sokkal jobb a házasságuk és a kapcsolatuk, mint nincs a szorító érzés a torkon, amit a korábbi rövidre eresztett póráz, amin tartották egymást.


Lehet, hogy tök jó barátok tudtok maradni. Aztán akár újra össze is jöhettek, ha nem követitek el a korábbi problémákat, amik a veszekedéseket generálták.

júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert igy kötetlen hasznalgathatna szabadon nőzhetne arany élet.
júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert megszabadult tőled és a veszekedésektől.
júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amikor szakított azt vágta hozzám, hogy miattam boldogtalan én vagyok szinte az összes problémájának a forrása.
júl. 25. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!