Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szo nélkül hagytam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szo nélkül hagytam el a párom hosszú évek után. Miért nincs bűntudatom? Pedig kérte,hogy magyarázzam meg,mi történik, de en egyszeruen csak fogtam magam és eltűntem.

Figyelt kérdés
júl. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de ez a legaljasabb szmét húzás, amit tehettél.


Fogalma sincs, mit tett, vagy te mit tettél, ergo akár éveken át őrlődik majd, hogy ő volt a hülye és azért hagytad ott, vagy egyszerűen már nem érdekelted őt.


Három mondatot mondjuk rhadtul megérdemelt volna.

júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
és mi az oka?
júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Besokalltam.
júl. 12. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Túl érzékeny volt a párom,es nem bírtam elviselni.
júl. 12. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez azért van, mert a sokadik próbálkozás, megoldás után is punnyadt maradt a kapcsolat.

Vége.

Miért kellene magyarázkodni?

Az hogy eltűntél, mindent elmond.

júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ami elég az elég.
júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
4# azért nincs bűntudatod, mert lemerített érzelmileg. Szemétség így lelépni, de valójában attól sem lesz jobb neki, ha elmondod a valós okot. És már előre fel vagy rá készülve, hogy ha elmondod azt is túl érzékenyen veszi és csak még több mérgezésben lesz részed.
júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami szociális alulfejlettség miatt nincs bűntudatod. Empátia, a másik érzelmi helyzetébe való belehelyezkedés részleges, vagy teljes hiánya. Mivel több év után ilyen traumát okozol neki, az utóbbi esélyesebb... Mégis mi a csudába tellett volna neked pár mondatban közölnöd az okot? Silány vagy érzelmileg, óvja meg tőled az élet az egészséges érzelmi világú embereket mert kicsinálod őket.


Eddig jó volt neked, eddig kellett a társasága, majd besokallsz, és akkor dobod ki a kukába mint valami lejárt terméket... annyi energiát nem tennél bele, hogy felvilágosítsd... Baj van a fejedben basszus. Senki nem tanított meg rá, hogy kicsit legyél tekintettel a másikra.


És nem, nem számít, hogy ő szerinted túlérzékeny volt. Te voltál vele, ketten voltatok a kapcsolatban. Ha neked már nem kell, le lehet zárni normálisan.

júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!