Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az extől kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az extől kapott ékszerek sorsa?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú kapcsolat vége után válogattam az exemtől kapott cuccokat, vannak apróságok, amiket kidobtam, van használati tárgy, amit eltettem. Viszont kaptam tőle ezüstékszert is, tanácstalan vagyok a sorsával kapcsolatban. Nem szívesen dobnám ki, mivel nagy érték, de nem is hordanám. Nem kelt bennem rossz érzéseket, de mégsem gondolnám, hogy hordanom kellene.

Ti mit tennétek?



júl. 11. 10:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Nagynéném az eljegyzési gyűrűjét pl. nekem adta. (A pasi külföldi volt, szakítás után nem szarozott ezen). Nagynéni nekem adta, akkor voltam 17 éves, örültem neki (fehérarany gyémánttal).

Kérdező, ha van valaki fiatal lány rokonod, akit szeretsz, odaadhatod neki.

júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14%

"Viszonylag hosszú kapcsolat vége után válogattam az exemtől kapott cuccokat, vannak apróságok, amiket kidobtam"


Egy hulladék ember vagy :D Ne legyen párod soha többet az életben :D

júl. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mindig értékelem, mikor az emberek az interneten, név nélkül élik meg a frusztrációjukat, másokat indokolatlanul rugdosva. :)))
júl. 12. 06:41
 24/24 anonim ***** válasza:
80%
Én már kiszanáltam őket, de a többségét nem azért, mert az extől kaptam, hanem mert elkoptak, meg kicsit változott a stílusom is (ilyen fast fashion gyűrűk, nyakláncok voltak). Olyan cuccaim még vannak, amiket én vettem, de együtt voltunk akkor a helyszínen (pl. nyaralás). Amúgy alapvetően csak ilyen "nagyonszerelmes" dolgokat dobnék ki (pl. eljegyzési gyűrű volt köztük meg az első általa kapott virág szirmából készített gyűrű, azokat elvből nem tartottam meg). Egyébként sima használati tárgyak.
júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!