Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az extől kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az extől kapott ékszerek sorsa?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú kapcsolat vége után válogattam az exemtől kapott cuccokat, vannak apróságok, amiket kidobtam, van használati tárgy, amit eltettem. Viszont kaptam tőle ezüstékszert is, tanácstalan vagyok a sorsával kapcsolatban. Nem szívesen dobnám ki, mivel nagy érték, de nem is hordanám. Nem kelt bennem rossz érzéseket, de mégsem gondolnám, hogy hordanom kellene.

Ti mit tennétek?



júl. 11. 10:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

Betettem a fiókba egy dobozba a többi nem kidobandó kacat mellé.

Ha lesz majd egyszer unokám, az eldönti, mi legyen vele.

júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Én hordom ma is.
júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 retektorta ***** válasza:
85%
Nem kell ezt túlgondolni. Ha tetszenek akkor hordjad, ha nem, akkor tedd a fiók mélyére.
júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

18.szülinapomra kaptam az exemtől egy ezüst láncot. 22 voltam, amikor szakítottunk.

Most 31 vagyok, férjnél, 2 gyerekkel. A lánc a mai napig a nyakamban lóg.


Pedig mi úgy váltunk el, hogy fogalmazzunk úgy, nem szépen.


Férjem is az exétől karácsonyra kapott láncát hordja tizen x éve.



Ezek tárgyak,semmi több. Eszembe nem jutott sosem, hogy emögé látni kellene valamit.

júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

14.


Hiába no, a halottról is temetés után leszedhető az öltöny, amiben eltemették, "mert az tárgy", lehet utána még hordani párszor.

júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Pont hogy emögött semmi nincs csak egy ex hűlt helye. Egy szürkeszamár.
júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

15

Ez hogy jön ide?


A tárgyak, tárgyak... Hacsak nem valami szuperszemélyes, kézzel készített mütyürről van szó, ugyan miért kellene megszabadulni tőle? Nyilván ha valaki igényét érzi, hogy túladjon mindenen, ami az exére emlékezteti, akkor hajrá, a lelki békéje a legfontosabb.


De ha nincs ezzel gondja, akkor tök fölösleges problémát csinálni a semmiből.

júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%

17.


Kicsit pénzéhes, kapzsi hozzáállás, erről meg a temetés utáni "És ki kapja a halott ingóságait?" kérdést feszegető arcok ugranak be. "Mert azok csak tárgyak", csapjunk le mindenre, amit csak el lehet vinni "Addig lopjunk, amíg lehet", mondta anno Magyar Bálint.

júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

18

Mivan?? XD

A saját cuccaidat megtartani pénzéhség? :D Szerintem te valahol nagyon elvesztetted a fonalat...

júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Húúúúha. Jogos, hogy felesleges, de sajnos hajlamos vagyok rástresszelni az élet ilyen "apró" kérdéseire, de a vége itt egy kicsit túl lett tolva. :D

Értelmes, kulturált véleményeket köszönönöm. :)

júl. 11. 12:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!