Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az extől kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az extől kapott ékszerek sorsa?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú kapcsolat vége után válogattam az exemtől kapott cuccokat, vannak apróságok, amiket kidobtam, van használati tárgy, amit eltettem. Viszont kaptam tőle ezüstékszert is, tanácstalan vagyok a sorsával kapcsolatban. Nem szívesen dobnám ki, mivel nagy érték, de nem is hordanám. Nem kelt bennem rossz érzéseket, de mégsem gondolnám, hogy hordanom kellene.

Ti mit tennétek?



júl. 11. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden random ékszeresnél vesznek át törtaranyat, törtezüstöt. De még a BÁV is átveszi.
júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Ami értékes, de nem köll, az mehet a zaciba. VAGY, vissza is adhatod neki a lelkiismeretedre hivatkozva.
júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, nem kelt rossz érzéseket, hordd nyugodtan. Ha nem váltatok el rossz szájízzel, akkor miért ne?

Ha amúgy nem illik hozzád, nem annyira stílusod, akkor meg ezt akár meg is beszélheted vele, hogy nem sértésként, de visszaadod, hogy tegyen vele amit szeretne.

júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azt, hogy visszaadnám, már felvetettem neki, de azt mondta, hogy ajándékba adta, jó szívvel, és ő sem tudna vele mit csinálni, így nem venné vissza, amit persze megértek.


Az eladás is eszembe jutott, de ti nem éreznétek rosszul magatokat, ha ajándékba kapott dolgot eladtok? (Ezt érdeklődő hangsúllyal kérdem, illetve bocsi érte, lehet ez csak az én hülyeségem :D)

júl. 11. 10:34
 5/24 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi a válaszokat! :)
júl. 11. 10:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

Így pláne azt mondom, add le, kvázi áldását adta rá.

júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Én a fehér arany fülbevalómat odaadtam a nővéremnek. Ezüstöket kidobtam a francba.
júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Zaciba vele vagy add el valakinek.
júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
A lepontozás ellenére azért tartanám célszerűnek az ékszerektől való „megszabadulást”, mert ha majd lesz egy újabb hódolód/párod, akkor előbb-utóbb szóba fog kerülni, hogy miért nem viseled, kitől vannak. Ezután meg fog fogalmazódni benne a kérdés, hogy ha ex-től vannak, akkor miért van nálad, hacsak nem azért, mert számodra még mindig fontosak. Azaz simán megkérdőjelezheti, hogy te lezártad-e egyáltalán a múltat azzal személlyel.
júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Én simán hordok bármit, amit az exemtől kaptam, és az sem zavar, ha a pasim használ/hord valamit, amit egy előző barátnője ajándékozott neki. Ezek csak tárgyak...
júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!