Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiderült, hogy az exem terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy az exem terhes volt és a szakítás után elvetette a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom ez-e a jó hely erre.

2014-ben volt egy csúnya szakításom. Az exem a 3. évfordulónk előtt kidobott, és megszakított velem mindenféle kapcsolatot. Előtte közös nyaraláson voltunk, ahol minden rendben volt. Most, 10 évvel később tudtam meg, hogy kiderült hogy terhes. Utána dobott ki, és elvetette a gyereket.

Sajnos utána egyik rossz kapcsolatom követte a másikat. Most végre boldog házasságban élek, viszont a feleségem idén lesz 46, 3 vetélés után feladtuk a próbálkozást.


Nagyon felzaklatott a dolog, és a düh meg a sírás váltakozik nálam. Idén lenne 10 éves... és rendszeresen álmodok azóta egy kislánnyal, aki a gyerekem. Hogy tudnám ezt feldolgozni? Persze a feleségemnek nem tetszik, hogy ennyit agyalok rajta. (az ex viszont bántalmazó kapcsolatban van, és szült neki már 2 gyereket...)


41/F



júl. 5. 11:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

És az miben lenne jó neked hogy a lányodnak lenne egy bántalmazó nevelőapja?

Ha jó akarsz neki örülsz hogy nem született így meg.

júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%

Semmi közöd hozzá, hogy az EXED - itt a lényeg - elveteti-e a gyereket vagy sem.


Én is elvetetném, mert nem tervezek egyedülálló anyaként szpni.

júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!