Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mással vagyok együtt de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással vagyok együtt de még mindig az exemre gondolok miért?

Figyelt kérdés
Nem tudok nélküle élni, hiába vagyok mással, még mindig ő jár az eszembe, ez el fog múlni vagy azért van ez mert Ő volt az igazi? Több lánnyal is voltam azóta, de akkor is csak az exembe vagyok szerelmes még mindig, de viszont akivel most együtt vagyok őt is nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes. Mit csináljak? Valaki volt már így? Ez el fog múlni idővel? Tudom, hogy az idő minden sebet begyógyít, de ha ő az igazi nem akarom, hogy "begyógyuljon ez a seb". Van értelme visszaszerezni Őt? Ő volt életem szerelme úgy érzem, vagy lehet csak azért gondolom így mert friss a dolog? Tapasztalatok?

júl. 3. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Majd elfelejted, de ez több idő is lehet, adott esetben 1-2 évbe is telhet.
júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját bőrömön tapasztaltam, nekem évekig tartott túltenni magam az egyik ilyen kapcsolatomon. Talált mást és amiatt dobott engem. Én annyiban voltam szerencsés ha annak lehet nevezni hogy ez idő alatt nagyjából ráláttam az életére hogyan alakul és sikerült belőle alaposan kiábrándulnom. Nagyon sok hülyeséget csinált teljesen lezüllött, már nem tudom hanyadik váláson van túl, alkoholista, drogos lett, hitelei vannak (másodkézből tudom). Nekem ez segített. Amíg romantikus ábrándokat kergetsz, sose fog elmúlni a fájdalom. Azt hiszed hogy ő a tökéletes de közben meg rég nem illetek össze. Realitás talaján kell nézni a dolgokat. Jó lett volna neked ha együtt maradtok?

Ha nem ábrándulsz ki, akkor viszont csak az idő segít szerintem.

júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottatok az exel?

Az új kapcsolatod mióta tart?

júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ego... sokszor ez nem a Nagy szerelem, hanem a düh, önsajnálat, a megszokásokból való gyógyulás, a birtoklási vagy bizonyítási vágy. Tudatosítani kell, hogy ha a másiknak nem kellettél, vagy neked nem volt jó vele, akkor nem ő számodra a(z elég) tökéletes. Az érzéseid meg majd lassan követik. Nem érdemes hosszan rágódni, nosztalgiázni, ezeket jobb, ha elcsíped magadban, mert elszalasztod a jelent.
júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb butaságot követted el amikor összejöttél a mostani pároddal. Nem, nem vagy szerelmes at exedbe. Még rosszabb a helyzet. Obszeszív módon kötődsz hozzá. Már annyira, hogy azzal jössz elő, hogy ő az "Igazi". Nem lehet az "Igazi" ha vége lett mert képtelenek voltatok kapcsolatban megoldani a gondokat kettőtök között. Erősen javaslom, hogy szépen szakíts a barátnőddel és légy egyedül míg ki nem hevered a másik lányt. Persze ha nem múlik el a rossz kötődés még 1 év környékén sem akkor nagyon jó lenne pszichológushoz fordulni. Egyébként erősen kapcsolatfüggő is vagy. Egyedülállóként nem találod a helyed és még visszamennél egy nem gyümölcsöző kapcsolatba is az exszel. Mindenképp szakemberre van szükséged!
júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd azzal szerintem, hogy akivel együtt vagy most, szépen megmutatod ezt a kérdést, hogy ő is tisztán lásson.

Nem tisztességes más érzéseivel szórakozni. Mi a francnak jöttél össze addig mással, míg betegesen kötődsz az exhez??

Neked hogy esne, ha más azért lenne veled, mert nem lehet az exével?


"de viszont akivel most együtt vagyok őt is nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes."

Érdemes lenne önvizsgálatot tartanod. Nem szereted, mivel, ha szeretnéd, akkor eleve nem b_nád át. Másrészt, ha exed lenne az igazi, akkor nem vele kellene lenned? Kinek hazudsz? Hazudsz magadnak, hazudsz ennek a mostani párodnak is.

Mire jó ez?

júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van értelme visszaszerezni Őt?"

Hogy képzeled, hogy visszaszerezheted? Az Igazi - elhagyott? Akkor mitől az igazi?

6-os jót mond, ne verd át az új kapcsolatodat!

júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó személáda vagy. De várj csak vissza fogod kapni azt, hogy kihasználod a csajodat majd más csajtól. :)))
júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

"Tudom, hogy az idő minden sebet begyógyít, de ha ő az igazi nem akarom, hogy "begyógyuljon ez a seb". Van értelme visszaszerezni Őt? Ő volt életem szerelme úgy érzem, vagy lehet csak azért gondolom így mert friss a dolog? Tapasztalatok?"


Egy jó tanács: Ne romantizáld a dolgot. Nem volt az igazi. Ha az lett volna, akkor nem szakítotok, hanem még most is együtt lennétek.

júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen! Mi a francnak kezdtél kapcsolatba míg meg nem vártad elmúljon az előző? Lépj tovább mert nem valaki mellett múlik el!
júl. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!