Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiderült, hogy az exem terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy az exem terhes volt és a szakítás után elvetette a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom ez-e a jó hely erre.

2014-ben volt egy csúnya szakításom. Az exem a 3. évfordulónk előtt kidobott, és megszakított velem mindenféle kapcsolatot. Előtte közös nyaraláson voltunk, ahol minden rendben volt. Most, 10 évvel később tudtam meg, hogy kiderült hogy terhes. Utána dobott ki, és elvetette a gyereket.

Sajnos utána egyik rossz kapcsolatom követte a másikat. Most végre boldog házasságban élek, viszont a feleségem idén lesz 46, 3 vetélés után feladtuk a próbálkozást.


Nagyon felzaklatott a dolog, és a düh meg a sírás váltakozik nálam. Idén lenne 10 éves... és rendszeresen álmodok azóta egy kislánnyal, aki a gyerekem. Hogy tudnám ezt feldolgozni? Persze a feleségemnek nem tetszik, hogy ennyit agyalok rajta. (az ex viszont bántalmazó kapcsolatban van, és szült neki már 2 gyereket...)


41/F



júl. 5. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

A régi kapcsolat nem működött, azért nem lett gyerek, és ez jobb is így. El kell fogadnod, hogy nem ment.

Most most van. Örökbefogadhattok egy gyereket, ha szeretnétek.

júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Idő kell. Szerencsére az exed megkapta, amit èrdemelt.

A nők nagy része érzéketlen, szívtelen, a te pèldád is ezt mutatja.


30F incel

júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Jol is tette nyilvan.
júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen az élet. Én szerintem van annak oka, hogy miért nincs utódod, miért nem jön össze. Fogadd el, pl. kezdd azzal, hogy elismered azt, hogy 41 évesen már kifutottál az időből. Persze a realitásban nem igazán, de hitesd el magaddal. Képzeld el, hogy 51 évesen 10 éves lenne a gyereked. Mit tudnál neki nyújtani főleg betegen? Ez van. Éld az életed a feleségeddel, vagy ha annyira kell, hogy fogadjatok örökbe.
júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

"Hogy tudnám ezt feldolgozni?"


Mindenképpen fordulj pszichológushoz!


Megértem, hogy a feleséged rosszul viseli, hogy ő nem esik teherbe, de nem kéne téged bántania. Egy gyerekszerető embert természetes, hogy foglalkoztat az, hogy lehetett volna egy gyereke. Pláne, ha itt meg eü. okok miatt nem akar összejönni.

júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is kérd szakember tanácsát. Nagyon sokat segítenek. Én is rendszeresen járok. A hangulatom jobb és az életkedvem is vissza jött azóta.
júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%

Jaaj nekem is ezen vergodnek a gyoker exeim, hogy a gyerekem bár toluk lenne aztán tudnának tovább zaklatni.

Undiritó sérültek.

júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

1. kérd szakember segítségét, ha nem megy a feldolgozás.

2. hogy derült ki ennyi idő után?

Teljesen megértelek, hogy össze vagy törve. 31 évesen apává válni pont ideális lett volna.

Én is csak azt tudom mondani, hogy élvezzétek a feleségeddel az életet! Mindennek oka van!

júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

A lepontozok is bantalmazo zaklató pártiak.

Az exek húzzanak az anyjukba. Ez vonatkozik a kérdezore is. Hagyjátok élni a másikat.

júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Túlidealizálod a helyzetet. Az exed okkal szakított veled, és logikus döntés volt, hogy nem tartotta meg a gyereket. Csak 10 év után már megszépülnek az emlékek. A feleségeddel való kapcsolatodon meg nem segítene az exeddel közös gyerek. Fordulhattok akár szakemberhez, aki segít nektek ebben a helyzetben. Magadra, a feleségedre, és a jövőtökre kell koncentrálnod.
júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!