Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítaak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítaak vele?

Figyelt kérdés

Többször fenyegetőzőtt barátnőm,hogy rendőrt hív,amiért füves cigit fogyasztok,ha nem maradok vele és bejelenti a munkahelyemen is.Mondtam neki,hogy többé nem én finanszírozom a vásárlásait (nem dolgozik a hölgy) és megkértem beszéljen a szüleivel,mert nem jó a viszonyuk,mert barátnőm nem keresi őket és anyukája aggódik érte.

Ma közöltem,hogy szakítani szeretnék és lecseréltem a zárat is,ordított és 4 órán keresztül várt az ajtóm előtt,rugdosta az ajtót,próbálta betörni.Folyamatosan hívogatott,hogy jöjjek haza és szeressem vagy megöli magát,szétkarmolta az arcàt és a karját.Hazaértem és időt kértem tőle,erre elkezdett pofozni és üvöltötte torka szakadtából,hogy kihasználtam és megerőszakoltam őt,meg kidobok egy terhes nőt.Már nap mint nap ezt csinálja és a szomszédaim szóltak nekem,hogy unják a műsort.Már olyan dolgokért is kiakad mióta együtt élünk,hogy benyúlok a hűtőbe,meg hogy merek enni.Ma szóltam anyukájának,hogy jöjjön érte,és a barátnőm szó szerint kiugrott az első emelet erkélyéről és elfutott az anyja elől.

Visszahoztam őt és végül hisztizett az anyjának,hogy szeresse őt.Megsajnáltam őt és mondtam,hogy maradjon itt pár éjszakát.Családomtól is eltiltott,azt mondta,hogy csak ő lehet a legfontosabb.

Én már azt érzem nem szeretnék vele lenni.Szeretem,de félek tőle.Hogyan mondjam el neki,hogy megértse és ne tegyen kárt magában?



júl. 5. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Pszichiátriai eset. Neki már semmit nem fogsz tudni elmagyarázni mert nem akarja megérteni. Nem kellett volna megsajnálnod senkit és nem időt kérni hanem eltakarítani és rendőrt hívni rá hogy zaklat. Egy kis időre csak el tudod dugdosni a füves szarságaidat amíg a rendőrök eltakarítják onnan a csajt.
júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
83%
Na ezért nem dugunk elmebetegeket!
júl. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Ez komoly? Mármint..jézusom,ennek a csajszinak szüksége van orvosra de nagyon durván.

Takarítsd el a dolgaidat,aztán ha hívj rá rendőrt,mert ön és közveszélyes is.

júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lefotózta sajnos a füvet:(
júl. 5. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

#4 nem tudsz valamit tenni hogy a fotó ne legyen még neki? Valahogy elvenned a telefonját és törölni a képeket? Vagy valamit tenni ezzel kapcsolatban?

Mert nem hagyhatod hogy uralkodjon rajtad. Muszáj lesz rendőrt hívni rá vagy valamit kezdeni mert másra is meg magára is veszélyes. Muszáj lesz pszichiátriára rakni.

júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
At kuldte a haverjanak es mar bejelentettek a munkahelyemen :’(
júl. 5. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Ki kell jatszanod az orult kartyat. Ez a csaj pszichopata, szerinted fog neki hinni bárki is? Zarcsere, tavoltartasi végzés minimum. Higy sikerült egy ilyet összeszedni? Es mégis mit szeretsz benne?? Nem is értem.
júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Tessék tagadni. Szépen előadod amit itt leírtál. Egy őrült nőnek senki nem fog hinni.
júl. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!