Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, hogy az legkevésbé fájjon neki?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat a kérdés egy felnőtt embertől, de együtt élünk, és rájöttem, hogy egyedül jobban érzem magam, pedig nem csinált semmi rosszat. Tudom, gyökér vagyok, de valahogy meg kell lépnem a dolgot. Én nem mehetek, mert enyém a kéró, szóval az nem megoldás, hogy én pakolok és elköltözök, az ő tudtára kellene adnom, hogy hagyjon magamra. Hogy csináljam ezt úgy, hogy legkevésbé érintse rosszul?
júl. 4. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Mindenhogyan fájni fog neki. Légy gyors, lényegretörő .
júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos nem lehet úgy csinálni. Főleg, ha nem volt előzménye, akkor úgy jön, mint derült égből a villámcsapás. Nem tudom, mióta éltek együtt, de ez tényleg rohadt kínos. Legalább van hova mennie?

N

júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, mindenképpen fájni fog ez egyértelmű.
júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Pont ezért nem kell hamar összeköltözni, igaz nem írtad, mióta éltek együtt, de gyanítom, nem ismertétek egymást igazán jól, ha most hirtelen mégsem akarsz vele lenni, attól függetlenül, hogy nem tett rosszat. Hát, ezt sajnos nem tudod "jól" csinálni, hatalmas törést okozol majd neki, mert nem fogja érteni, mért is küldöd el, ha nincs semmi előzmény, vita, konfliktus, stb.
júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2. Van hova, persze.

3. Tudom, de pont az a kérdés, hogy hogyan a legkevésbé.

júl. 4. 12:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog neki akkor is ha empatikusan adod elő.
júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondd neki, amit itt. Sajnálod, hogy fájdalmat okozol neki, de rájöttél, hogy inkább egyedül szeretnél élni. Világosan, érthetően, empatikusan :(

Beszéljetek róla, hogy mi volt jó a kapcsolatotokban, dicsérd meg, emeld ki a pozitív tulajdonságait. Egy kicsit hátha segít neki továbblépni. Beszéljetek róla, hogy valaminek a vége valaminek a kezdete is egyben! Lehet, hogy sokkal jobb élet/pasi vár rá. Valahogy buzdítsd, hogy van élet nélküled is.

Neked meg a legjobbakat kívánom!

júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Finoman ez nem fog menni :/
júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 retektorta ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ő jobbat érdemel nálad :)
júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Huuu, erre nem is gondoltam... mekkora közhely...
júl. 4. 15:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!